Персонажі

Оскароносний актор Крістоф Вальц розпитав Катерину Осадчу про перемир'я в Україні: "Саме слово "Мінськ" уже звучить підозріло"

Крістофер Вальц

Зірка кіно поцікавився ситуацією в Україні

крістоф_вальц_mpeg4 крістоф_вальц_mpeg4  

-Звідки ви?

-З України!

-Ви гарна!

-Дякую!

-Як там у вас справи в Україні?

-Ми всі дуже сподіваємося на мир. Ситуація ніби дещо покращується.

-Справді?

-Скажімо так, на Сході країни зараз тихіше, ніж було. Маємо мінські домовленості про мир...

-Вже саме слово "Мінськ" викликає підозру...

-Не дивно було дізнатися, що саме ви головний візаві Бонда цього разу. Адже ролі мерзотників і негідників - у вашій фільмографії ключові. За роль нациста в "Безславних виродках" ви отримали перший оскар, за роль тирана у "Джанго звільнений" – другий. Чому, на вашу думку, у вас вбачають поганого хлопця?

-Нікого не змушують так думати, тож, я гадаю, це воля кожної людини. Може, так думають через відсутність уяви, може комусь просто подобається так думати і він отримує від цього задоволення... А, може, це просто означає, що я непогано справляюся зі своєю роботою!

-Чи були ви прихильником книг і фільмів про Бонда?

-Я прочитав кілька книг про Джеймса Бонда колись давно, але ж фільми про Бонда не є екранізацією романів Яна ФлемінГа. У книжках Бонд цинічний і значно темніший, а кіноБонд – він герой, він веселий.

-А чи уявляли ви себе коли-небудь у ролі Бонда?

-Ніколи. Ні. Я знаю, що є певні типажі при відборі акторів…

- Деніела Крейга на початку теж багато хто критикував – недостатньо високий, та ще й блондин з блакитними очима! А Бонд ніби то має бути брюнетом і карооким.

-Я вірю, що мене обрали на правильну роль. Тільки у правильній ролі, коли ти на своєму місці, ти можеш бути вправним актором!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000