Персонажі

Оля Полякова вважає себе співачкою №1 в Україні

Оля Полякова

Зірка пишається своїм сольником у палаці "Україна"

-З усіх представників шоу-бізнесу у тренерах "Ліги сміху" у другому сезоні тільки ти і Потап. Можна назвати вас конкурентами.

-Це добре, що є конкуренція, є куди зростати, конкуренція виховує здоровий змагальний ефект. Якщо б я сама була - сиділа та спочивала і думала, що я дуже розумна. Чи Потап сидів і думав, що він найсмішніший. А прийшла я і ні - не найсмішніший. Ми жартуємо один над одним. Кожен хоче виділитися. І робимо шоу.

-Люди на твої жарти ображаються?

-Ні, тому що багато моїх жартів про мене.

-Нещодавно в тебе був сольний концерт у палаці "Україна", до якого ти готувалася завзято, танцювала танці, дуже сході на танці Бейонсе.

-Дуже добре, що не на Повалій, а на Бейонсе, тягнуся до найкращого.

-Скільки коштувало шоу?

-Шоу дороге, я вклала туди всі гроші, що заробила за останні півроку. Це багато.

-Півмільйона доларів?

-Це багато, не буду називати суму. Але це реінвестиція в мій бізнес, бо шоу в палаці "Україна" вже підняло мене на інший трохи щабель. Тепер вже Оля Полякова - співачка номер 1 в Україні. Я хочу, щоб кожна людина знала, що на це шоу потрібно сходити. Неважливо, слухаєте ви таку музику, чи ні. На це шоу треба сходити і подивитися. Художник з костюмів Анна Бублик зробила 11 костюмів. Була світодіодна сукня, яка горіла на сцені, в якій я співала свої оперні "Шльопки". Той номер, що зробила у вас у "Світському житті". Я ж тепер його катаю, цей номер, не пропадати добру? Patoka studio зробила 7 ексклюзивних головних уборів, це вже не кокошники, а прекрасні халабуди на голові.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000