Персонажі

Оля Полякова вперше отримала британську візу і повезла доньку в Лондон

Оля Полякова

Співачці відмовляли у візі 10 років

Оля Полякова заспівала перед глядачами фестивалю Made In Ukraina.

-Тут в Юрмалі ти "запалювала" на сто відсотків, з'явилося відео у мережі, де ти танцюєш тверк під гурт MOZGI. Насправді це відео донькам показувати не можна, адже мама не по-дитячому запалює.

-Моя Маша не вміє танцювати тверк і вдома вона мене інколи просить навчити.

-А тебе хто навчив?

-Сама якось навчилася, природа, як-то кажуть. Довгі роки роматичних побачень.

-Фестиваль Made in Ukraina перетворився на великий зірковий піонерський табір. Я так розумію, що ти там одна з найяскравіших зірок.

-Усі ці танці ще у тверезому стані були. Можете собі уявити, що я роблю, коли трохи вип'ю! Але я хочу сказати: я дуже хочу, щоб у нас був дружній шоу-бізнес. Щоб ми усі спілкувалися, ходили один до оного у гості. Щоб припинили заходити у гримерки та не вітатися. 

-Чи встигла ти відпочити з доньками?

-Я була 4 дні у Лондоні, нарешті відвідала британську столицю. Бо 10 років поспіль отримувала вімову у візі. Показала Маші Букінгемський палац, Віндзорський замок, Лондон мене вразив.

-Чи кудись відправляла доньок?

-Цього року Маша вперше поїхала у кінний табір, там займалася по два тренування у день, вчилася конкуру. Навчилася стрибати через перешкоди і ми мали навіть показові виступи.

-Це, мабуть, один з найдорожчих видів спорту. Потрібно і коня, і доглядати, і форму і тренера, вихователя для коня.

-Я жінка скупа, тому я завжди намагаюся мінімізувати витрати. Тому коні в нас свої, нам не потрбіно платити тисячу або півтори доларів, щоб утримувати коня. Скільки там той овес коштує? Потім, дресирувальник для коня - мій чоловік. Він прокидається о 4 ранку і йому немає чого робити до 11 ранку, коли ми усі прокидаємось, він повинен чимось займатися. Він об'їжджає коней. Так гарно їздить, що може спати на тому коні. Тому дресируємо вдома. З дитиною займаємося також вдома. Можливо, щось з неї вийде.

-В кінному спорті дуже гарні призові. Можливо, не тільки ти будеш гарним бізнес-проектом свого чоловіка, а ще й донька.

-Твої слова та Богові у вуха.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000