Персонажі

Оля Полякова показала підкачаний прес і похизувалася, які напекла паски: "Пухкі, як пір'я, ароматні, як манго"

Оля Полякова

Співачка встигає і гастролювати, і до Великодня готуватися

-Олю, зараз ти у Всеукраїнському турі. 63 міста. Для такого графіку ти непогано виглядаєш.

-Ви пострибайте так, як я на концерті 2 години, а іноді і по два концерти в деяких містах. От як у Харкові. Це 4 години кардіонавантажень. Ніякі пиріжки не залишаться. Чому у мене 63 міста? Бо я хочу переплюнути нашу народну і взяти заслужену Народну. Зараз вінницькі при владі, а я з Вінниці. Дуже сподіваюся, що там, хто при владі, подивиться телевізор та згадає, що Полякова досі не має ніякого звання. В чому проблема? Що таке?

-Скоро Великдень. Як готуєшся? Адже маєш велике господарство.

-В мене така паска, якої більше немає у світі. Вона легка, наче пух, м'яка, як хмаринка. Як мед солодка і запашна, як манго. Я маю нереальний рецепт, 5 років його доробляла. В мене вона дуже легка і не глевка. При цьому там багато масла, родзинок, дріжджів. Вона не для цього преса, але раз можна. Діти мої її обожнюють. Коли я пеку паски, то три дня і вже 14 штук, які я випікаю, їх немає. Я роблю вдруге через 3-4 дні, бо одразу з'їдають. Сусіди приходять. Мої паски популярніші за мої пісні.

-Є якісь великодні традиції?

-Завжди була традиція, що на Паску я вдома. Але цього року я на роботі, бо в якогось серйозного дядьки на цю дату прийшовся День народження. І він не хоче переносити і я їду співати. Але я все приготую, підем посвятим, все поїмо, і поїду весела працювати.

-В тебе поповнення в господарстві, є нові тваринки. А хто з тварин не переживе великодні свята? Що буде на столі?

-Для мене це завжди трагедія. Коли мене мої помічники по господарству питають мене: "Що зарізати? Курку, чи гуску, чи овечку?" - я не хочу це слухати і розуміти, як воно попадає до мене на стіл. Зробіть самі цей вибір, я хочу бачити його вже гарненьке на столі і не знати, звідки воно з'явилося. Тому я завожу багато, бо коли в тебе 3 курочки, ти знаєш, що то – Надя, то – Віра, а то – Аня. А коли їх сто, то хто їх там рахує.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000