Персонажі

Ольга Сумська розповіла, скільки вона зараз важить

Ольга Сумська

Акторка не приховує свою вагу та розповідає, як чоловіки носять її на руках

Ольга Сумська отримала нагороду "Найкраща актриса" на Балу квітів Миколи Тищенка.

-Сьогодні вас ресторатор Микола Тищенко назвав найкращою акторкою. У серіалі "Останній москаль" у 2 сезоні ви отримали ведику роль - перше кохання Івана і дружини брата Дмитра.

-Я завжди переживала, коли партнер мене брав на руки. Думала, щоб він не впав. А тут ще й у воді. Але все гаразд. Юрчик був на висоті. Ці кадри мені нагадали мій епізод з "Роксолани". Саме отак, на руках, мене ніс Султан під час шлюбної ночі. І навіть каменюку я собі вішала в "Роксолані" на груди, щоб втопитися. Дещо повторюється. Якісь сторінки творчого життя гортаються.

-А зараз Юрій Горбунов не нарікав на вагу актриси, яку потрібно носити?

-Я дуже хвилювалася, все ж таки, жінка немаленька, десь так 66 кілограмів, а йому треба нести мене, як пір'їночку, і бути таким закоханим і ніжним. І був такий випадок: на ролі молодих Юри та мене запросили спочатку мою доньку Антоніну і Ігоря Скрипка. Вони приїхали, спробували і режисер побачив, що вони просто не схожі. Тобто, Тоня так здаля десь можна сказати, а коли крупний план - це вже зовсім інша особистість. І вирішили, що саме ми будемо грати самих себе у молодості, 20 років тому. Ми обійшлися без латексного гриму, без підтяжок. Головне - внутршіній стан. Тому все було переконливо.

-Тобто, ви зараз і 20 років тому - одне обличчя?

-Фактично так.

-У серіалі у вас бакитні очі. Навіщо вам це було потрібно? У вас і так красиві українські карі очі. Навіщо були потрібні ті блакитні лінзи?

-Син Ігор Скрипко - сам москаль - блакитноокий. І тому він схожий на маму.

-Не так давно Наталії Сумській виповнилося 60 років. Святквали гучно в театрі Франка. Що подарували рідній сестрі на ювілей?

-Укранський гердан. Ти бачиш, я велика шанувальниця українського намиста. Це коралі, про які вона мріяла. І не тільки.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000