Персонажі

Ольга Сумська про весілля доньки з російським актором: "Дай, Боже, щоб все склалося так, як Тоня хоче"

Ольга Сумська

Старша донька перестала розповідати акторці про своє особисте життя

ольга_сумська_mpeg4 ольга_сумська_mpeg4  


-Пані Ольго, вас можна офіційно привітати, тому що ви відтепер мама нареченої. Тоні в Москві російський актор Володимир Яглич зробив пропозицію і тепер ви чекаєте весілля.

-Чесно кажучи, я шокована тією конкретикою, яку ти зараз видала. Я ж останньою про все дізнаюся, з преси. Наразі хочу розчарувати, це чутки. Мене не потрібно поки що вітати.

-Але ви чекаєте на велике україно-російське весілля?

-Дай Боже, щоб все склалося, як хоче Тоня.

-Нещодавно вона приїздила до Києва, знімалася в одному з серіалів. Як провели час?

-Трошки шопінгу, хотіла, щоб дитина пораділа, бо в Москві все значно дорожче, а тут цікаві речі, хотілося зробити їй приємно.


-Впевнена, коли Антоніна приїждає, їй є про що розпитати та отримати поради від мами стосовно приватного життя, як смачніше борщ готувати.

-В мене є кулінарна книга. Вона може відкрити рецепт того ж борщу і зробити його неперевершеним. Я завжди кажу, що якщо дівчина навчилася варити борщ, вона вже може виходити заміж. Головне, щоб було смачно. Але жодної інформації стосовно її інтимного життя я не отримую. Вона закрила переді мною після нашихз тобою відвертостей. Язик мій- ворог мій, щоразу собі це кажу, спілкуючись з Катею Осадчою. Жартую. Як би не було, але біль в серці залишаєтсья. Хочеться, щоб настав мир. Вчора пішла до церкви і тільки за це і молилася.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000