Персонажі

Оля Полякова пожартувала про свої груди: "Мене перед кожним виступом кінь підкачує"

Оля Полякова

Співачка розповіла, що зараз її не надихає шопінг та коштовності, а надихає виключно робота Оля Полякова взяла участь у Великому весняному концерті.

-Вітаємо тебе з Днем народження, що минув. Ти святкувала на Шрі-Ланці, влаштувала святкове дійство. Обійшлося без коней, але перевдягалися самі.

-Два роки тому ми їздили на Маврикій, був мавриканський День народження. А цього року зробили Шрі-Ланкійське свято. Купили справжнє сарі, вділи в коси справжні свіжі рожеві лотоси, випили шампанського, запросили місцевих музикантів. Вони грали, ми танцювали. Це було неймовірно! Тепер думаю: по-перше, це дешевше, не потрібно збирати 150 людей та годувати чорною ікрою, можна вивезти найближчих людей і там зробити те ж саме, але за інші гроші. По-друге, це дуже цікаво, бо ресторани вже набридли. День народження з ікрою та Лободою на десерт - також. А ось так це цікаво. Ми вирішили тепер так святкувати в різних країнах.-Ти одяглася в сарі.

-Так. І мама моя. Це такий одяг, що і товсті, і худі жінки виглядають в ньому дуже добре. Я привезла з собою. Тому, якщо я наберу зайвих пару десятків кілограмів, буду носити сарі.

-Судячи з твоїх грудей, які постійно збільшуються, всі твої зайві кілограми йдуть у бюст.

-Мене перед кожним виступом кінь підкачує, тому обережно з гострими предметами, бо я можу вилетіти у хвіртку.

-Як у вашій родині пройшло 8 березня? Натякала чоловіку, що подарувати коштовного?

-Скільки можна мати цих брязкалок? Є в мене 20 каблучок, та я не маю 20 пальців, щоб носити. Є два вуха. Скільки того треба? Я дуже рада, що у молодому віці мій чолоік дозволив мені не дивитися на цінники, обирати гарний одяг, мати прикраси. Це жінка повинна мати в молодому віці. Кажуть: "Ось, заробимо коли-небудь". А я щаслива, що я це отримала, і мені тепер це не цікаво. Мені не цікаво одягатися, я не ходжу по магазинам, мені цікаво співати, їздити, замовляти нові костюми, ось коню потрібна нова збруя. Це те, що мене цікавить, а подарунки - ні.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000