Персонажі

Ольга Полякова розповіла про силікон в декольте

Ольга Полякова

Співачка не проти в користовувати досягнення моди

ольга_полякова_mpeg4 ольга_полякова_mpeg4  


-Олю, сьогодні ти вирішила всіх зачарувати глибоким декольте. Коли ти виходиш з таким декольте, 80% аудиторії одразу починать думати про справжність твоїх форм.

-Там є трохи силікону, в мене такий силіконовий бюстгалтер, який збирає та підтягає груди до самої шиї. Гарна річ!

-Сьогодні ти вирішила підтвердити статус блондинки і підкреслила його стразами і глибоким декольте.

-Так, а щодо 80%... Я зараз у великому турі, і 80% моїх глядачів - жінки. І ось я так виходжу до них з цими ногами, принадами та у трусах і думаю: "Для кого я це роблю? Для кого роздягаюся?"

-Впевнена, що багато історій відбувається за лаштунками твоїх концертів.

-Я багато подорожую і бачу, в якому жахливому стані дороги в країні. Особливо на Західній Україні. Є місця, де по 50 кілометрів немає асфальту. Там просто ями і дірки! І коли я своєму водію кажу: "Куди ви мене завезли?" Він каже: "Олю, іншої дороги просто немає!" Ну, не сможе бути, щоб не було асфальту, нехай з дірками! Але ні - немає асфальту взагалі! І це, звісно, жах, не розумію, куди ці всі гроші йдуть.

-Нещодавно в молодшої доньки був День народження і ви всією родиною поїхали до Діснейленду. Це була мрія доньки?

-Це була мрія мами, тому що доньці 4 роки. Їй все сподобалося, але, звісно, вона поки не мріяла про це. Але старша була влітку там з табором французьким, тоді в неї було замало грошей, її кудись не пускали. Вона мене дуже "пиляла". І я сама хотіла і потрапила. Покаталася на цих жахливих гірках і мені навіть визвали лікаря.

-Чому?

-Мені стало погано, мені зажало нерв, і я подумала, що в мене інфаркт. Я ж дуже емоційна, якщо що - лягаю та помираю. Але потрібно знати європейців, вони просто так не дадуть померти жінці мого віку. Вони одразу ж визвали лікарів, дали заспокійливу таблетку. Але скажу, що це не для дітей, а, може, навпаки, не для дорослих. Це страшне - ті гірки.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000