Персонажі

Ольга Альонова про скандальне розлучення з Олександром Шовковським: "Він наклав арешт на все майно, навіть на настільни лампи"

Ольга Альонова

Дизайнерка розповіла подробиці розриву

Ольга Альонова презентувала на Українському тижні моди свою нову колекцію.

-Олю, півроку тому з'явилася новина про розлучення тебе з чоловіком Олександром Шовковським. Що стало причиною розриву?

-Катю, бачить Бог, я довго не мала бажання коментувати цю ситуацію. Справа у тому, що у Олександра Шовковського півтори чи два роки була таємна історія. Коли він на це знаходив час, я не знаю.

-Вона пішла з родини, Олександр пішов з родини. Зрештою, в обох родинах залишилися діти.

-Так. Можна сказати, що це недостойна поведінка їх обох.

-Не так давно Олександр Шовковський звинувачував тебе в тому, що ти нелегально вивезла дитину за кордон і жила з донькою в Італії тривалий час. Що Саша пропускала школу і що він не давав дозволу на виїзд.

-Олександр дійсно написав двічі на мене заяву у кримінальну поліцію. Про те, що я незаконно, без дозволу вивезла доньку. Насправді, потім він сам же спростував свої слова, сказав, що дозвіл на виїзд доньки закінчився 17 березня. Тому йому доведеться визнати, що дозвіл був.

-Поки ви були в Італії з донькою, Олександр її тут шукав. Я так розумію, що його основна претензія була в тому, що донька не бере трубку, він не має з нею зв'язку.

-За весь цей час Олександр не зателефонував мені жодного разу. Так, він телефонував доньці, але ми були у роумінгу, тому її телефон дійсно був вимкнений.

-В чому зараз основна проблема? Він хоче, щоб донька жила з ним?

-В нашому випадку з рішенням суду Олександр не сперечався, що донька мешкає зі мною. Так, він писав: "Я хочу бачити доньку". На що я відповідала: "Я не проти". Але коли я питаю: "Саша, чому ти так мало проводиш з нею часу?" Відповідає: "Я дуже зайнятий, я завжди зайнятий". Невже настільки зайнятий Олександр Шовковський? Ми несемо за неї відповідальність. За її стан, хвилювання і мені здається, що вона потребує і маму, і тата. Але любов батьків ніяк не пов'язана з можливістю виїзду дитини за кордон заради відпочинку чи лікування. На даний момент мені хотілося на канікулах повезти доньку у Діснейленд, але я не можу цього зробити, тому що Олександр не дає дозволу.

-У вас є майнові претензії один до одного? Адже є квартира у центрі міста, є заміський будинок, де ви жили разом. Зараз майно розділено?

-Він наклав арешт на все майно - рухоме та нерухоме, навіть на коврове покриття і настільні лампи. Дивно, але факт.

-Олександр хоче все відсудити?

-Можливо, він би й хотів, але існує закон і документи на нерухомість, які він рік тому також вивіз з сейфу. Хочу нагадати, нарушив систему відеонагляду, забрав машину доньки і багато іншого. Вже не хочу перераховувати.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000