Персонажі

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар визначилися, коли стануть батьками

Олена Шоптенко

Пара зіркових хореографів планують розширити свою родину за рік

олена_шоптенко_mpeg4 олена_шоптенко_mpeg4  


-Олено, на шоу "Маленькі гіганти" це твій перший досвід суддівства. Тебе завжди судили на міжнародних канкурсах, потім на "Танцях з зірками". Тепер ти в ролі судді. Незвично, так?

-Так, тому що весь час думаєш: що ти сказав дитині? Можливо, ти її образила? Не дай Боже. Морально важко. Ще думаєш про дикцію, артикуляцію, щоб все було чітко, це все великий стрес для мене.

-Тобто, ти почала займатися сценічною мовою?

- "У воріт-коловоріт"... Головне, щоб все було чутно і щоб люди цінили, що я намагаюся виглядати адекватно в цій новій для мене ролі.

-На цьому шоу ти весь час працюєш з дітьми. Я переконана, що думка про власних дітей виникала не раз.

-Так, ще вчора думала про те, що вже час. Мали розмову з чоловіком, вирішили через рік.

-Щоразу, коли ми зустрічаємося з тобою та твоїм чоловіком Дмитром Дікусаром, ставлю одне й те саме запитання: "Коли у вашій родині з'являться діти?" І щоразу отримую відповідь: "За рік".

-Є багато цікавих проектів, хочеться накопичити все це, все воно буде потім працюати, а ми будемо пити каву та працювати над дітьми.

-Напередодні зйомок ви повернулися з Америки, де вчилися танцювати, як це не дивно. Хореографи ви зі стажем, вже багато років вчили самі танцювати, а тепер полетіли до Америки вчитися. Тобто, ви замислюєтеся про кар'єру в Америці?

-Було б дивно не спробувати, але це дуже важко, потрібно починати спочатку. Ми цього не боїмося, ми дуже любимо свою роботу і готові й надалі це демонструвати, робити щось цікаве.

-Твоєму чоловіку зовсім скоро 30 років виповнюється, ти вже підготувала сюрпризи? Чи буде велика вечірка?

-Ти мені тільки нагадала про це.

-Забула?

-Я забула, що вже 30. А це значить, що мені скоро буде 28, жах! Діма не любить святкувати, але я сподіваюся, ми влаштуємо треш-вечірку танцювальну і запросимо друзів, щоб це було як нашому весіллі: без пафосу, просто та красиво.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000