Персонажі

Олександр Скічко запросив Кончиту Вюрст до України

Олександр Скічко

Телеведучий приємно поспілкувався з переможницею "Євробачення 2014" у Відні

Олександр Скічко завітав на премію найстильніших від журналу Harper's Bazaar.

-Олесандре, сьогодні тут визначають найстильніших дівчат. Але, якщо б складали рейтинг найстильніших чоловіків, напевно, ти б туди потрапив. Ти любиш одягатися, збиратися на вечірки. Наскільки великий в тебе гардероб?

-Три полиці, де я маю вішаки і там знаходиться різний одяг. Я взагалі не розумію, навіщо жінкам така кількість одягу. Ви ж як збираєтесь? Спочатку обираєте ідеальну сукню, потім ідеальні туфлі, потім нову ідеальну сукню, бо це ніколи не співпадає. У чоловіків все просто. Я, в принципі, перед тобою завжди у костюмі та з метеликом. Це мій максимальний наряд.

-Костюмів і метеликів також може бути багато, чоловіки розуміють, що це 10 різних костюмів, 15 різних сорочок і 10 різних метеликів.

-Я думаю, в мене 5, які я дійсно люблю, які постійно одягаю. Різного кольору: один сірий, один чорний, один - темно-синій, ще один чорний, але я його досить рідко одягаю. В мене так: якщо купую нову річ, минулу потрібно викидати. Тобто, віддати родичам, які чекають.

-Не так давно на одній з вечірок у Відні ти зустрічався з Кончитою Вюрст. Вирішив не відкладати, а одразу запросити до нас на "Євробачення". Що вона відповіла?

-Це була несподіванка, я ненароком там опинився, побачив Кончиту. Кажу: "Я з України". Вона одразу нас привітала з перемогою. Я спитав, чи приїде вона. Каже: "Якщо запросите". Кажу: "То приїжджайте".

-Гетеросексуальні чоловіки неоднозначно ставляться до неї, бо це ж перевдягнений чоловік, ще й з бородою. На твоїй світлині усмішка була доволі хитра.

-Мені здається, що у кожної нормальної людини буде неоднозначне ставлення до Кончити, тому що зазвичай я звик бачити жінок без бороди. Так само, Катю, я не розумію, чому ти зараз поголилася.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000