Персонажі

Олександр Педан розповів про свою літню відпустку на Балі

1_9

Телеведучий ловив "ідеальні" хвилі

Олександр Педан завітав на презентацію олімпійської форми української збірної.

-Ти сам граєш у футбол, є великим вболівальником. Закінчилося "Євро 2016". Зважаючи на ганебний виступ української збірної, можу припустити, що вболівав ти потім за когось іншого. За кого?

-За Ісландію. Мені здається, що це для нас дуже класний приклад: маленька країна розміром з троєщину і навіть менше, довела, те, що якщо вкластися у футбол, то за 10 років можна досягти успіхів. Вони не мають жодного натурального поля, уявіть собі! Там 11 сонячних днів на рік. Але вони у чверть-фіналі "Євро". Це дуже круто!

-Люди зелену траву на полі побачили вперше у Франції.

-Звісно. Звідки у них там та трава? Там вулкани, скелі і хмари. Яка там трава!

-Зрідка люди їдуть відпочивати в Азію влітку, тому що далеко летіти. Ти вирішив екстремально підійти до свого літнього відпочинку іполетів до Азії, на Балі, а 20 годин льоту.

-Взимку я катаюся на сноуборді, мене це дуже влаштовує. Коли у нас не вистачає снігу, то я десь лечу, якщо тут вистачає, можу відпочити дуже класно у Карпатах. А коли починаться літній сезон, я люблю серфінг. Тому я полетів на Балі, там ідеальні хвилі, круто нереально просто, іншиій світ, інші люди. "Розслабся, хлопче!" - говорили мені в перші дні, коли я приїхав такий нервовий. Вони нікуди не поспішають. Ти на острові, нікуди не дінешся, немає сенсу поспішати. Я дуже класно відпочив.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000