Персонажі

Олександр Педан посварився з родиною під час відпустки у Грузії

Олександр Педан

Дружина та донька телеведучого не вподобали грузинський сервіс


Олександр завітав на благодійний спортивний аукціон.

-Не дивно тебе побачити на аукціоні спортивного одягу, бо ти сам неабиякий спортсмен. Чи не місяці ти проводиш на гірськолижних курортах. Цього року це була Грузія. Мені здається, що саме там найважче дотримуватися спортивного режиму, не їсти хачапурі, не пити вино.

-Ми, напевно, так багато катаємоя, що обідати не маємо часу. Увечері їмо немало, бо хочеться. Все це запивається вином, або чачею. Грузинам неможливо відмовити. Якщо в тебе там навіть не родичі, а друзі далеких друзів, там можно застрягнути на тижні. Але цього разу в Грузії були свої проблеми. Я вперше "вигуляв" доньку на гірськолижний курорт, ми їздили компанією з дітьми і дружинами. Чому я обрав Грузію - не знаю. Грузія - це колорит, гостинність, а не комфорт. Тим більше, там, куди їду я. Спочатку ми застрягли на перевалі на 12 годин, сиділи в якомусь генделику годин 10. Вони перелякалися трохи і почалося. Номер холодний. Нам його поміняли, але було запізно, настрій зіпсовано. Я накатався, вони - ні.

-Ця подорож була пов'язана з випробуваннями: ти ще й сноуборд зламав.

-Я зламав ще й зуба, але то вже нікому не показав. Зламав сноуборд, зуба, трохи не зламав сімейні стосунки. Класно злітав.

-Після подорожі ти встиг попрацювати, був ведучим національного відбору "Євробачення" і під час відбору тобі довелося поносити на руках Джамалу. Що трапилося?

-По-перше, поносити переможницю за честь, по-друге, насправді вона напередодні сильно потягнула ногу, я її ніс, бо їй важко було, побачив синю ніжку і якось по-чоловічому хотілося їй допомогти.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000