Персонажі

Олег Винник зізнався, чому приховує своє приватне життя та як ставиться до секс-меншин

y_9

Співак не хоче, щоб через його славу страждали його рідні 

Днями Олег Винник виступив на концерті "Велике весілля".

-Олеже, зважаючи на те, що тут сьогодні на Співочому полі "Велике весілля", не можу не запитати про ваше особисте весілля. Коли я питала вас про даму серця, ви плутано відповідали, намагалися збити з пантелику. Але насправді жінка у вас є. У вас офіційний шлюб?

-Катю, ви прокурор чи слідчий? В мене зараз просто серце вискакує. Не бдуду говорити про свій шлюб, не буду говорити, чи воно буде, чи воно було. Я так вирішив, це моя особлива позиція, і поки що хочу відповідати за своє життя і за своїх рідних сам.

-Якщо ви оприлюдните свій статус одруженого, то втратите велику кількість прихильниць, які ходять на ваші концерти.

-Не в тому справа, а в тому, що я люблю і поважаю своїх рідних. Якщо всі будуть страждати від мене, моєї слави та прихильниць, це не призведе до добрао.

-То маєте дружину, чи ні?

-Чи ще когось.

-Можливо, є бойфренд? Чимось ви скидаєтеся на хлопця з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

-Можливо, так. Можливо, в мене просто світле волосся, голубі очі. Дав Бог вроду від моєї мами, постаралися з батьком. Спасибі! А мені абсолюно байдуже. Є два слова: "чоловік" та "мужик".

-Все це про вас?

-Кажу про себе: я і чоловік, і мужик. Я спокійний, тому що 15 років прожив за кордоном, там світ різноманітний.

-Більш толерантніший.

-Мені абсолютно байдуже. Мені нецікаво, хто з ким спить. Я знаю, хто я є. Я є Олег Винник, який любить найкрасивішу в світі жінку. Все, більше нічого не можу сказати. Тільки побажати, щоб всі любили наших укрїнських дівчат, бо такої краси в світі більше немає ніде. Як можна перейти на іншу стать при такій красі?

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000