Персонажі

Олег Скрипка нагодував П'єра Рішара чорними варениками і згадав про свою колишню дружину-француженку

Олег Скрипка

Артист каже, що саме у Франції навчився розбиратися в винах


олег_скрипка_mpeg4 олег_скрипка_mpeg4  


-Олеже, ми очікували вас зустріти на вечорі П'єра Рішара, тому що ви знайомі з ним давно. Більше 15 років?

-Це голосно сказано, що знайомий, але насправді вся творча тусовка у Франції об'єднана. А я був в театральних колах і ми зустрічалися на деяких тусовках, вдома у Ренуара - він правнук художника, відомий режисер. Вони часто роблять вдома богемні вечори. Там я з Рішаром познайомився.

-Ви вже зустрічалися під час його приїзду до Києва, разом вечеряли у "Канапі", це ресторан нової сучасної української кухні, обличчям якого ви є. Що їли? Як провели цей вечір?

-Рішар їв борщ, сказав, що це - найкращий борщ з тих, що він куштував. І чорні вареники з судаком. Підписав мені пляшку вина. Це вино, як і сам П'єр Рішар, походить з півдня Франції, це біля Іспанії. Містечко Нарбонна, а звідки у 60 кілометрах - Перпіньян, місто, де я одружувався. То ми майже земляки з ним. В мене прописка в Перпіньяні.

-Незважаючи на те, що ви давно розлучилися з жінкою-француженкою, у вас залишился звички справжнього француза. Що з французького побуту ви привезли в Україну?

-Я вважаю, що мене французи навчили розбиратися в вині. У нас мало хто знається на рожевому вині. Його п'ють охолодженим і це вино як десертне. Його можна як з рибою, так і з м'ясом. Воно дуже універсальне. Знаюся саме на рожевому вині.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000