Персонажі

Олег Ляшко: "Нормальні люди в політику дуже рідко йдуть"

Олег Ляшко

Політик розповів, як він поставився до складання Златою Огнєвіч депутатського мандату


Олег_Ляшко_mpeg4 Олег_Ляшко_mpeg4  

-Я так розумію, що сьогодні ви прийшли сюди послухати свою колишню колегу по партії Злату Огнєвіч. З легким серцем відпускали з фракції та з парламентарів взагалі?

-Злата - приклад для багатьох чоловіків, як треба не триматися за мандат, як воша за кожух. Вона бачить, що не може тут реалізувати себе. Вона чесно вийшла на трибуну, сказала про це і написала заяву. На превеликий жаль, у нас є пару тушок у фракції, продали партію, продали виборців, заради мандату продали всіх на світі. Злата ніколи не продавала, честь їй і хвала.

-Ще одна співачка Настя Приходько також тут, ці обиві співачки, які думали про Радикальну партію.

-Настя теж супер-дівчина.

-Вона майже стала депутатом київської міської ради від Радикальної партії. Вашого шарму на Настю трохи не вистачило, як на Злату.

-Питання не в шармі, ми з нею говорили на цю тему, ми поділяємо погляди одне одного, мені надзвичайно приємно, що в нас нормальні стосунки. Але, слухайте, нормальні люди в політику діже рідко йдуть. Це ми пішли і ледве терпимо.

-Не секрет, вас зустрічали в аеропорті, в літаку. Ви літаєте не чартерним рейсом, хоча й у бізнес-класі, але з загалом. Минулого року ви були у Дубаї. Куди збираєтеся цього року?

-Я ні в кого не вкрав, нікого не обдурив, не вбив. Я жива людина, я ж не машина залізна. Машина і та потребує техогляду. Інколи потрібно зупинитися хоча б на тиждень. Я люблю, наприклад, на пляжі полежати відпочити. Не люблю гори, лижі, люблю просто лежати, читати книжку, і щоб мені ніхто не заважав. На жаль, таке рідко вдається.

-Чи буде пляж цієї зими?

-Якщо буде можливість, спробую цим скористатися.

-Зараз в мережі роблять все більше пародій на вас. Серед пародистів є і зовсім маленький - учасник шоу "Маленькі гіганти" Женя Лебедин. Ви бачили цю пародію? Схожий Женя на вас?

-Так, дуже схожий. І ви ж там разом з ним були? Це ви його навчили? Це ви його навчили так грюкати: "Я - Олег Ляшко!" Молодець пацан!

-Є ще одна пародія на вас.

-Нормально, мені подобається, молодець. Моя бабуся казала: називай хоч горщиком, тіки в піч не саджай! Я не ображаюся і бажаю успіхів на цьому фронті.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000