Персонажі

Віце-спікер Парламенту Оксана Сироїд позбувається стресів у рідному селі

Оксана Сироїд

Депутатка вважає найкращим відпочинком - подорож до рідних

оксана_сироїд_mpeg4 оксана_сироїд_mpeg4  

-Пані Оксано, блокування трибуни в Парламенті найважчим є для спікера і віце-спікерів: потрібно зайняти свої місця, а це не виходить зробити, особливо для жінки, існує можливість бійки.

-Я б не прив'язувала мій гендер до того, що відбувається сьогодні. Позиція моя була дуже спокійна, я навіть про це не думала. Оскільки була заблокована ложа президії, то я протсо приєдналася до колег до фракції. Жодних рефлексій з приводу цього в мене не було.

-Багато говорили про те, чи варто відпускати Парламент на відпочинок, але більшість парламентарів кажуть, що вони теж люди, що їм треба також відпочити. Чи вдалося відпочити вам?

-Це правда, що парламентарі - люди і всі люди потребують відпочинку. Я б, напевно, також воліла мати трохи відпочинку, але це, мабуть, настане в якийсь інший час. Тому що весь цей період я працювала в Києві над конституційними змінами.

-Чи думали ви про те, що коли скінчиться війна, налагодиться ситуація в країні, ви поїдете в улюблене місце. Що це буде за місце?

-Я подорожувала в своєму житті дуже багато. І мені вистачає подорожі додому, до свого рідного села. Це не кокетство, там все по-справжньому, ще є ті люди, які дають заряд гарний. Ще я, наприклад, з задоволенням їжджу до Канєва, це місце сили, мені цього достатньо.

-Чи вийшло цього літа з'їздити до рідного села?

-Так, звісно. Як я можу не навідуватись до своїх рідних?

-Коли ви туди приїжджаєте, чи пораєтеся по господарству? Чи допомагаєте збирати жуків, або вибирати картоплю?

-Збирати жуків було моїм почесним дитячим заняттям. Я вже трохи переросла цю роботу. В нас невеличке господарство, воно не потребує великого догляду, я просто відвідую родину. Навідуюся коротко, але щоб поспілкуватися.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000