Персонажі

Оксана Караванська розповіла, як створила на замовлення вишиванку за 5500 євро

Оксана Караванська

Дизайнерка у незвичній роботі об'єднала непоєднувальні мотиви

-Оксано, вітаю з презентацією колекції! Ви вже багато років концентруєтесь на етно-мотивах. Яка була найдорожча вишиванка і чому вона стільки коштувала?

-Найдорожча вишиванка коштувала 5,5 тисяч євро. Тому що практично вся була зашита вручну і там були поєднані, напевно, непоєднувальні малюнки та кольори. Хоча мене за те сварять викладачі, бо, напевно, не можна так поєднувати. Тому я й назвала колецію "3 тисячоліття". Але вийшло дуже красиво.

-Сьогодні на показ зазвітала Марина Порошенко. Минулого року у першому ряді була на той час друга леді країни Терезія Яценюк. Скільки речей вашого виробництва у гардеробі Марини Порошенко і Терезії Яценюк?

-Напевно, у Марини Порошенко значно менше моїх речей, тому що вона вибірково дуже замовляє в мене речі. А Терезія Яценюк - це моя давня і постійна клієнтка. Тому я підозрюю, що в неї, напевно, вже з півгардероба точно моїх речей є. І вона ще не була першою, чи другою леді. У нас все ж таки парламенська республіка, тому можна поговорити, хто перший, а хто - другий.

-Траплялося таке, що ви вмикаєте телевізор засіданні Верховної Ради, чи інший який політичний захід, і бачите свою сукню, вишиванку, або щось інше, хоча б навіть не знали, що хтось придбав цю річ?

-Я вам розкажу гіршу історію. Я вмикаю телевізор, дивлюся засідання Верховної Ради і бачу ніби свою вишиванку, але це не моя. Це абсолютний плагіат.

-Тобто, народні депутати України носять підробки на Оксану Караванську?

-Уявляєте?

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000