Персонажі

Найбагатші люди Львова: спонсор партії "Свобода" Ігор Кривецький розповів Катерині Осадчій, як вкладав гроші у Майдан

Ігор Кривецький

Бізнесмен не шкодує, що робив це, навіть коли партія не пройшла у Парламент

Ігорь Кривецький разом з дружиною відвідав вечірку "Найстильніші люди Львова".

-Вас називають головним спонсором партії "Свобода". Ви екс-депутат від партії, один з найзаможніших людей Львова. І у вас, можна сказати, олігархічна модель. Дружина втілює всі свої забаганки в життя. Ви - власниця величезного готелю за містом. Ви представили бізнес-план, а чоловік проінвестував?

-Насправді це було не так. Я знайшов місце, яке мені дуже сподобалося, я хотів зробити щось красиве в Україні. Тому що ми завжди їдемо за кордон і тішимося тим, що зробено в Італії, Франції. І ніхто не хоче зробити щось хороше в Україні. Ми зробили частинку Європи в Україні.

-Тобто, у вас завжди було на меті працювати, щось мати у власності. І не маленький салон краси, а великий готель.

-У мене не було вибору.

-У дружин заможних людей завжди є віибір.

-Насправді я поділяю мрію свого чоловіка зробити щось дуже велике і таке, чим можна пишатися.

-Останні вибори вам влетіли в копієчку. Якщо у перші вибори ви гроші вклали у партію, вона перемогла, отримали певну кількість місць. Чи сумно було, коли зрозуміли, що мільйони доларів вилетіли в трубу?

-Я не шкодую ні за чим. Можна сказати, що ми в революції. Так я революцію також фінансував, третина того, що робилося, фінансував я. Сцена ревоції була поставлена мною. Ми не шкодуємо, бо ми не вкладали у себе, а вкладали в Україну. І те, що немає "Свободи" там, я вважаю, це програш України. Я, наприклад, отримав полегшення, бо можу спокійно пересуватись, і не потрібно щодня бути у Верховній Раді. Зараз можу більше бачити діток.

-Як у заможних людей, скажімо так, у олігархів: не вийшло з одною партією, вклали в іншу. Ви сидите за одним столом з Василем Хмельницьким, який був у БЮТі, у ПР. Починали з "Зелених".

-Партія "Свобода" - не просто проект, це стиль життя. Ми такі, як є. Так, ми не святі, бо святих я мало знаю, крім монахів. Але ми справжні патріоти.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000