Персонажі

Оля Полякова після концертів на Сході: "Там нормальні українські баби з Донецька хочуть свята та розваг"

Оля Полякова

Співачка повернулася з туру

Оля Полякова завітала на Каннську вечірку сайту Jetsetter.ua.

-Олю, тобі, звісно, доводилося бувати на Лазуровому узбережжі. А чи була ти на Каннському кінофествалі?

-Ці історії, коли потрібно купувати за гроші прохід на доріжку для наших селебрітіз, це сором!

-Тобі пропонували пройтися каннською червоною доріжкою за гроші? Скільки коштував цей квиток?

-Точно не пам'ятаю, але це була якась велика сума грошей.

-10-20 тисяч доларів?

-Напевно, 20.

-Але ти бачила цих людей, які йшли червоною доріжкою за гроші?

-Так, коли тебе ніхто не фотографує, це ж сором! Зірка повинна бути цікавою, в цьому й унікальність положення зірки, відомого актора. Коли тобі не потрібно платити за свою популярність, тебе хочуть, тебе люблять та беруть інтерв'ю. Тому всі так ми прагнемо опинитися там - на сцені. Катю, раніше ти теж від мене носа воротила. Я тобі це запам'ятаю!

-Я так розумію, що ти не полишаєш надії знятися у кіні?

-Заради гарного кіно я готова зіграти чорношкірого чоловіка з однією ногою. Навіть так.

-Нещодавно ти повернулася зі звільнених територій, ти була там, де ще кілька місяців тому стріляли. Чи посилювали тобі охорону? Чи боялася ти їхати на схід України?

-Це було дуже нелегко. Быльше 20 блок-постів. Наші хлопці просиили сфотографуватися, я виходила і казала: "Залиште зброю". Виявилося, що я дуже боюся зброї. Але я зрозуміла, що не потрібно боятися, потрібно їхати виступати. Тому що я отримала та подарувала стільки радості людям! І вони так скучили. В Маріуполь дівчата їхали з окупованого Донецька 10 годин, хоча там недалеко. Вони добиралися через блок-пости 10 годин, щоб послухати, щоб порадіти, щоб отримати свято. Наші звичайні баби. Які кажуть, що втомилися, що хочуть миру, радості, сонця, концертів. Які хочуть, щоб все було добре. Хоча б, як раніше.

-Після східної України ти поїдеш на захід країни. Після туру Потапа і Насті, коли забороняли концерти через їхні виступи в Росії. Ти теж в Росії бувала. Чи не боїшся ти їхати на захід України? Чи зміниш репертуар? Будеш співати українською? Залишиш вдома російські кокошники?

-Бувати в Росії - є різниця. Одним, бачиш, людям з позицією, пробачають. Проблеми наших деяких селебріти в тому, що вони не чітко висловлюють свою громадянську позицію. Я її висловила з самого початку. Я відкрито виступала проти анексії Криму, проти окупації Криму, Донбасу. Мені боятися немає чого. Щодо україномовних пісень. Маю в репертуарі тепер пісню "А мама казала". З іронічним текстом, на сцену виношу портрети наших політиків. Там є Яценюк, Кличко, Коломойський та Петро Порошенко. В іронічній формі я співаю, що "не для тебе мама квіточку ростила". Це звернення до всіх політиків, що вони кружляють з Україною, як з дівчиною, а загалом обманюють її.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000