Персонажі

Наталія Могилевська розповіла, як в Індії їла, молилася та купалася в річці Ганг

Наталія Могилевська

Співачка повернулася після довгого відпочинку в Індії

Наталія Могилевська відвідала модний показ Navro у рамках Українського тижня моди.

-Наталіє, з поверненням! Ти відпочивала довго, довго не могла повернутися, Індія тебе тримала. Як відпочила?

-Багато було в мене пригод. Я знайшла нових друзів, займалася серфінгом. Друзі потягли мене у Гімалаї. Я бачила річку Ганг, бачила стальки храмів! Побачила Гімалаї у їхній першоствореній красі.

-А що було найекстремальніше? Як високо у Гімалаї заходили?

-Я купалася у Гангу при температурі 6-8 градусів.

-Кажуть, що Ганг дуже брудний.

-Вгорі ця річка кришталево чиста, її воду можна пити. Я не пила, але пили мої друзі і купалися. Це гірська річка, як в нас у Карпатах. Я була дуже високо, але це вважається не дуже високо, до сніга не дійшла. А знизу Гімалаї дуже схожі на Карпати, тому я почувалася, наче вдома.

-За свою поїздку в Індію ти ще схудла. Що саме тобі допомогло? Адже тут, в Україні, скидання ваги йшло не так щвидко, як би тобі хотілося.

-Схуднення - це побічний ефект здорового способу життя. Ти ж знаєш, я покинула курити, і це змінює обмін речовин. Майже всі в цей період набирать вагу. Тому мені потрібно було прикласти зусиль, щоб це питання вирішити. Але в Індії всі вегетаріанці, я весь час їла якийсь нектар, тривичку, горошок, перець, там є суп Дал.

-Всі обговорювали твою достатньо відверту світлину у бікіні на дошці для серфінгу.

-А мені здалося, що це доволі скромна фотографія, бо купальник цільний, доволі добре прикривав тіло.

-Твоє вбрання нагадує чи то турецьке, чи то індійське. Але це сукня Ольги Навроцької, на показ якоъ ти сьогодні завітала. Цій сукні вже кілька років.

-Я спеціально одягла цю сукню, тому до що до деяких речей я ставлюся, як до колекції. Яка доля у суконь артиста? Кілька разів одягнув - і все. Ті сукні, до яких я ставлюся спокійно, я дарую. А ті, які для мене витвори мистецтва - а це перші принти Ольги - я залишаю для музею.

-Як виглядає Музей одягу Наталії Могилевської? Якась велика гардеробна, де все підписано?

-Це велика кімната, де все лежить за системою. Гардероб я створювала, як бібліотеку: тут Булгаков, тут Достоєвський... Так і у мене: тут Navro, там - Пустовіт.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000