Персонажі

Наталія Могилевська збирається стати багатодітною матір'ю

Наталія Могілевська

Співачка подобається ідея "футбольної команди" в родині

наталія_могилевська_mpeg4 наталія_могилевська_mpeg4  

-Це вже другий твій проект з дітьми і тебе можна сміливо назвати "вітчизняною Мері Поппінс шоу-бінесу". Ти себе так відчуваєш?
 
-Мені подобаються діти, тому я рада бути ближче, рада допомогти реалізувати їхню мрію. Коли я була маленька, мені не так пощастило. Я мріяла танцювати, але вчителі якось не помітили в мені таланту. Я співала в хорі та за вісім років в музичній школі викладачі не помітили мого таланту, не дали жодної пісні заспівати. Я так і простояла у третьому ряді всі вісім років. Тому я зі свого боку хочу зробити все, щоб талановитих дітей помітили вчасно, зараз, і вони не починали танцювати,як я - вперше у 30 років, коли стала з Ямою у пару і з'ясувалося, що все ж таки потрібно було займатися танцями.
 
-На танцях з тобою трапилась взагалі трагічна ситуація, адже твій викладач залицявся до твоєї мами, і в тебе взагалі дитяча травма.
 
-Так, просто тато був незадоволений, якось активно це показав. Мені, дитині, нічого не сказали, але якось перестали ставити у танці. Я навіть вірші почала про танці складати: мене не брали на концерти в якості танцівниці, так я просилася хоча б вийти та вірш зачитати про танці. 
 
-Твоя кар'єра тренера та судді так склалася, що ти береш участь у дитячих проектах. Я впевнена, що про власних дітей ти замислюєшся.
 
-Як кажуть: якщо готовий ученик - знайдеться і вчитель, готова дружина - знайдеться чоловік, готова мати - і будуть діти. Можу сказати так: дійсно, той факт, що я беру участь в дитячих проектах, свідчить про те, що я відчуваю, як в мені відкривається внутршня жіноча природа, я це відчуваю. Мені цікаво з дітьми, мені здається, я можу дати багато. Як я тільки вирішу та зможу, я вас здивую:  мене буде багато дітей.
 
-Чотири? П'ять? Шість? Футбольна команда -11 чоловік. 
 
-11? Ти знаєш, мені завжди подобався футбол! Чужих дітей не буває. Якщо я не наважуся стати сама мамою, то я багато своєї любові зможу подарувати іншим дітям, це не важливо - рідна ти мама, або ні.
 
-Можливо, ти хочеш всиновити сина чи доньку? На Заході зірки шоу-бізнесу зважуються на цей крок.
 
-Я сказала, що хочу багато дітей, а якщо ти подивишся в мій пасопрт, то зрозуємієш, що футбольну команду я при всьому бажанні вже не встигну народити.
 
-Ти маєш похресників. Яка ти хрещена мама?
 
-Дитині важлива увага та час, який ти їй приділяєш. Часу поки що в мене дуже мало. Я багато гастролюю, але якщо мені зателефонувати і попросити щось зробити, я допоможу. Можу допомогти фінансово. Це також немало.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000