Персонажі

Наталія Могилевська розповіла, яким чином бореться з зайвою вагою

Наталія Могілевська

Співачка худне на очах у всієї країни

наталія_могилевська_mpeg4 наталія_могилевська_mpeg4  


-Зараз ти худнеш на очах всієї країни, зняла кліп, всім гучно заявляєш, що схуднеш. Я так розумію, все це для того, щоб не було шляху назад. Бо на тебе дивиться вся країна і чекає результат. Який результат за останній місяць?

-Я не дотримуюся жорсткої дієти, я худну і залишаюся щасливою жінкою, не обмежую себе ні в чому. Тільки сбалансувала сон, тепер я маю вихідні, я себе люблю, маю гарний настрій і про це піклуюся більше, ніж про дієту. Я маю сбалансоване харчування і сбалансований режим тренувань. Не тренуюся по 8 годин, як колись ми танцювали з Владом Ямою, а потім я втомлювалася настільки, що на відпочинку нічого не робила і лежала. Секрет того, що зі мною діється не в тому, що я худну, а в тому, що я при цьому щаслива. Насправді, мені нічого не потрібно, щоб повернутися у форму, як дійти до дзеркала. Я коли дійшла, глянула на себе: "Йой! Це я?" Передивилася з сумом "Танці з зірками", подумала: "Боже мій, я ж акторка, жінка. Як я можу так виглядати?" І все. Зараз веду активний спосіб життя. Пам'ятаю про себе, про своє харчування, сон, тренування.

-Які в тебе досягнення?

-Я скинула 10 кілограмів, але це тільки початок.

-Що ти собі не дозволяєш їсти, яка в тебе мета?

-Я не їм нічого хімічного та отруйного, їм просту їжу, яка виросла на українській землі: морву, буряк, селеру. А ще річну рибу. Споживаю дуже багато фруктів та ягід, ось і вся дієта. Просто харчуюся невеликими порціями, не пропускаю сніданок, обід та вечерю, як це було раніше. Якщо ти стежш за режимом, то тоді нормально вечеряєш.

-Інколи дівчата худнуть, аби влізти в свої старі джинси. Маєш таку мету?

-Так, я маю мрію: хочу одягнути червону сукню з номера "Самба", з "Танців з зірками", там, де попа в пір'ї. І ось коля я його одягну, я буду щаслива.

-Ти встигла відпочити, відпочивала у друзів на Азовському морі і виклала в мережу жартівливе відео - танці з кріслом. Можна сказати, що в тебе з самоіронією все гаразд.

-Я завжди була відносно як Алла Борисівна, яка могла одягнути на себе рожеву перуку і сказати: "Я Арлекін". Я зараз також перебуваю в такому настрої. В мене був дуже сумний період, я втратила маму, в країні такі важкі часи, в мене було так багато болю, складних емоцій, що зараз дуже хочеться світла. Хочу не тільки сама посміхатися, хочу, щоб глядачі посміхалися, щоб все було легко, щоб ми всі вірили. Тільки з цим світлом можна вижити. Інакше вижити неможливо, ситуація затяглся і зараз час звернутися до посмішки і спробувати себе витягнути через свтіло, добро, любов, тепло. Тому я готова й надалі "худнути".

-Ти і дні нароження останні роки не святкувала. І вирішила вісвяткувати лише 40-річчя, хоча його іноді чоловіки не святкують. Ти назвала святкову вечірку жартівливо "20+20".

-Я впевнена, що в День народження на боці іменинника всі зірки. Тому День народження було, тому що я забобонам не вірю. Свято було спокійне, ми розмовляли, пили вино. Ось так.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000