Персонажі

Наталія Королевська розповіла про брата-чиновника в Москві

Наталія Королевська

Депутатка намагається не розмовляти з родичем про політику

наталія_королевська_mpeg4 наталія_королевська_mpeg4  


-Ваш рідний брат був радником мера Москви Юрія Лужкова, було це багато років тому, але, зрештою, він залишився в російській політиці. Зважаючи на російсько-український конфлікт, війну, які у вас стосунки з братом?

-Три роки він займається тільки бізнесом і не є чиновником. Але навіть при цьому ми говоримо про дітей, погоду, намагаємося не торкатися політичних тем. Він приїжджає в гості, іноді ми до нього їздимо. Місяць тому йому виповнилося 50 років, я привітала.

-З яким серцем ви місяць тому літали до Москви, зважаючи на те, що, власне, на вашій батьківщині, куди ви не можете поїхати, війну розгорнула саме ця країна.

-Я летіла до брата в гості на День народження.

-Про політику ви в цей момент не думали?

-Я вважаю, що як би нам не було зараз складно, ми повинні залишатися людьми. У багатьох українців родичі живуть в Росії, так склалося історично. І чим більше будемо спікуватися та доносити своє бачення ситуації, тим скоріше ми приведемо наші країни до нормального режиму спілкування.

-Кілька років тому у вас не вистачало часу на родину в повному обсязі. Зараз ваш вектор трохи змінився, принаймні, на ваших сторінках у Фейсбук можна побачити, яка ви господиня, як ви готуєте пасту.

-Я дуже люблю готувати, просто ніколи про це не говорила. На цю ідею надихнули мої друзі. Традиційно на вихідні я готую і запрошую. О котрій би не повернулася вночі додому, все одно старший син буде мене чекати і вечеря завжди буде моїм обов'язком. До свого 40-річчя я досягла своєї мети - балансу всіх стосунків - робочих і сімейних.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000