Персонажі

Наталія Бузько про роботу в трупі "Маски-шоу": "Я наче маю п'ятьох чоловіків"

Наталія Бузько

Акторка розповіла, як їй працюється в чоловічій компанії

Зірка комік-трупи "Маски" Наталія Бузько на ювілеї рідного колективу розповіла, як це - бути єдиною жінкою-клоуном серед чоловіків-клоунів.

наталія_бузько_mpeg4 наталія_бузько_mpeg4  

-Наталю, хочу вас привітати, 30 років існування однією трупою одного театра - це рекорд України. Ви отримали спеціальну відзнаку. Ви - одна жінка і тут гендерний принцип працював проти вас.

-Я себе навіть відчула жінкою з гаремом чоловіків. Мені здається, що п'ять чоловіків - це простіше, ніж один. Це як з дітьми: за одним потрбно стежити постійно, а коли їх двоє, троє, а особливо п'ятеро, вони вже стежать один за одним.


-В це важко повірити, але ви вже бабуся, ваша донька Ганя народила онуку Ясну. Думаю, що на всю Україну дівчинка з таким ім'ям одна-єдина. А яка ви бабуся?

-Я з задоволенням виконую свої обов'язки, іноді відвожу онуку у школу. Іноді, правда рідко, роблю з нею уроки, наприклад, математику. Те, що мені легко дається.

-Тобто, незважаючи на те, що ви акторка, клоунеса, ви гарно знаєтеся саме на математиці?

-Так, я навіть ледь не закінчила Інститут інженерів морського флоту. Мені здається, найголовніше, що потрібно вчити в школі, це музика, математика і танець. А ще малювання.

-Ви чудово виглядаєте. Ніколи глядачі не бачили вас з зайвою вагою, ви знаєте все про дієти і багато років експериментуєте над собою, знаєте неймовірну кількість дієт. На якій ви зараз?

-Я знаю, що мені не підходить 'мясо, і я його не їм, така проста дієта. Жирні продукти потрібні, але в міру, це не дієта, просто намагаюся відповідати самій собі.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000