Персонажі

Настя Каменських розповіла, скільки вони з Потапом випивали в світовому турі

Настя Каменських

Співачка каже, що без алкоголю складно витримати всі навантаження


-Настю, у гастрольних турне після концерту гріх не випити чарку. Які маєш рецепти від похмілля?

-Ми були з Потапом у великому турі: Німеччина, Ізраїль, Канада Америка, Австралія і навіть Ірландія. Якщо ти не вип'єш, ти морально не витримуєш цього навантаження. Щодня перельоти, щодня виходиш на сцену. Потрібно дарувати усмішку, а в тебе немає сил. Звісно, випиваємо.

-А як лікуватися від похмілля?

-Моя мама, ця свята жінка, каже мені: "Дитино, випий трохи, тобі стане легше". Та ми не любимо похмілятися. Ми раніше просто не виходили на гастролях з цього стану.

-Ти змалечку звикла до тусівок. Твоя хрещена мама - Алла Кудлай, твоя мама все життя працювала в хорі Вірьовки. В тебе вдома відбувалися справжні українські застілля. І під час цих застіль співали пісню з мультика "Жив-був пес". Бо твоя мама з колегами і заспівали в мультику цю пісню.

-Дівчата в мене прикольні. "Дівчата" - це мама, тітка Алла, Ніна Матвієнко також в колективі. Вони збираються, трішки вип'ють і співають. Коли вони співають, можна зійти з розуму. Коли я дізналася, що вони співають цю пісню, стала дуже пишатися, бо цю пісню знають всі.

-Ти вже розповідала, що хотіла б стати мамою, але спочатку вирішила потренуватися на собаці. Ти завела собі маленького білого песика.

-Так, починається все з песика. Я зараз щаслива на сто відсотків, бо виповнилася моя мрія. Можу сказати, я гарна мама і правильно виховую свого песика.

-Ти назвала песика на італійський манер "Мімі". Що це значить?

-Це начить "кохана", Мімі - моє кохання.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000