Персонажі

Настя Каменських: "Ми з Потапом зараз у найкращій формі за 10 років"

Настя Каменських

Співачка розповіла, що змусила напарника займатися спортом

-Настю, вітаю з 10-річчям гурту! Ти, напевно, не очікувала, що так надовго затягнеться цей дует.

-Напевно, очікувала, що 10-річчя відсвяткуємо. Адже дует весь час був успішним. Але те, що ми будемо так виглядати з Потапом... Ти ж бачила, як я попрацювала над людиною? Я попрацювала над собою, тобто, дует виглядає приголомшливо. Мені здається, що краще дует не виглядав ніколи.

-З тобою зрозуміло, ти давно взялася за себе, бігаєш марафони, але Потапа спонукати до схудення було важче.

-Зараз вранці він робить прес, я знаю. Бігає. Нещодавно придбав собі новий крутий велосипед. За ним їздить автівка, а ця людина п'ять діб катається по місту на цьому велосипеді.

-Це велосипед, який тільки у Потапа і Кличка?

-Так.

-Мало хто бачив ці кліпи, але до дуету в тебе було відео і сольні пісні. Існує дуже кумедне відео, де ти плаваєш у пляшці.

-Я там танцюю, не плаваю. Коли збирається наша компанія, всі сміються та кажуть: "Давай пригадаємо, як це все починалося". І показують мені цю пляшку. А коли всі вже вип'ють, всі починать в тій пляшці ось так танцювати. Я пишаюся цим, бо це була моя перша відеоробота, я тоді працювала добу, бо був кліп доволі важкий технічно. Тому я мала непоганий початок.

-Не так давно ти відсвяткувала День народження: гучною вечіркою, в канадському стилі. Чому Канада?

-Я ніколи не святкувала День народження. І чомусь мені захотілося відсвяткувати 29, не 30 років, як всі святкують. А чому канадський стиль? Мені захотілося не дівочого такого стилю, а свята. Мені сподобалося це нове місце. Я спочатку думала: "Це, напевно, дивно, буде Катя потім питати, чому канадський стиль". Але це така фішка.

-Потап навіть заради тебе у хокейну форму одягнувся.

-Так. В мене був спеціальний дрес-код і мені було дуже приємно, що гості його дотрималися. Кожен мені сказав, що це найкращий День народження та найкраща тематична вечірка.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000