Персонажі

Настя Каменських про заборону їхнього з Потапом концерту у Луцьку: "Цим людям потрібно підняти дупу та попрацювати"

Настя Каменських

Співачка прокоментувала скандал щодо гастролей на Західній Україні

Настя Каменських взяла участь у Київському напівмарафоні.

-Настю, ти наважилася пробігти Київський напівмарафон. Як готувалася? Де ти бігала? Тебе впізнавали?

-Я бігала у Ботанічному саду, або ми з тренером їхали у Конча-зЗаспу, там дуже гарне повітря. Але конкретно до цього марафону я не готувалася. Просто знаю, що вже готова: я цілий рік займаюся спортом. Тому для мене це не проблема. Мене влаштовує моя форма, моїх прихильників влаштовує моя форма.

-Дехто з твоїх прихильників, навпаки, просять тебе не худнути, бо зменшуються форми.

-Дивні люди у нас: була пишною, всі кричали: "Худни, корово!" Почала худнути - в Інтернеті почалася істерика. Мільйони людей пишуть: "Що ти з собою робиш? Як ти можеш?"

-Ми зустрічаємося напередодні вашого з Потапом туру на Західну Україну. Через це здійснився величезний скандал: ваші концерти забороняють через те, що ви виступали в Росії вже після початку військових дій, вже після анексії Криму. Чи не боїтеся ви їхати на Захід України, зважаючи на те, що зара відбувається?

-Це неприємно, тому що не ми - глобальна причина. Думаю, що тим людям, які влаштовують це, потрібно звернути увагу на щось інше. Підняти дупу та попрацювати, досягти мінімум того, чого досягли ми. Бо ми платимо податки, ми привозимо гроші у цю країну. Ми з тих людей, які підтримуть культуру в цій країні. Тому мені здається, що ті люди, які влаштовують провокації, роблять це з якоюсь метою.

-У Луцькій міській раді це питання навіть було винесено на голосування. На рівні міста заборонили ваш концерт. Це вперше в історії України, коли забороняють концерт в Україні українських артистів.

-Найголовніше - створювати, а не руйнувати. Ті люди, які виступать проти, вони руйнують те, що є. Хочеш щось змінти? Йди, створи сам щось і буде крутіше, на твою думку.

В Луцьку люди, які купили квитки, їх дуже багато, вони засмутилися. Тому організовано автобус, який поїде у Рівне, де у нас два концерти поспіль. Нас там дуже чекають.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000