Персонажі

Нардеп Олексій Гончаренко про свої амбіції очолити міністерство охорони здоров'я: "35 років - нормальний вік, щоб бути міністром"

Олексій Гончаренко

Чиновник вважає, що має необхідний досвід, аби керувати медициною в країні

Олексій Гончаренко днями завітав на прийом у резиденції посла Франції.

-Я так розумію, що саме любов до Франції вас змусила вчити французьку? Чи любов до французької політики чи культури?

-Я франкофіл. Люблю культуру Франції, і Францію. Ще життя змусило. Я почав працювати у Страсбурзі. І щоб спілкуватись на одній мові, почав вчити французьку. Був вже дорослою людиною, але з задоволенням це зробив.

-Судячи з того, як ви вправно володієте французькою, ваше улюблене місце відпочинку - Лазурове узбережжя?

-На жаль, не був там жодного разу. Але я був у багатьох містах Франції. Був в Ельзасі, Бургундії, Бордо. Об'їздив багато регіонів Франції, але на Лазуровому узбережжі не був ніколи. Найближче, де я був - це в Марселі.

-На винокурнях побували і на дегустаціях винних?

-Так. До речі, там все виглядає значно простіше, ніж у нас. Наприклад, в Ельзасі майже в кожному будинку всі роблять вино і відбуваються дегустації. Приходьте, все бекоштовно. А потім купуєш чудове вино. 20 євро - це вже багато, найкращі вина йдуть по такій ціні.

-Під час урядової кризи кілька місяців тому ваше ім'я спливло в списку серед можливих міністрів. Наприклад, як кандидатура міністра охорони здоров'я. Всіх це обурило. Ви людина молода і у вас багато темненьких плям у минулому.

-Я не знаю, кого обурило, а думаю, що 35 років - нормальний вік, щоб бути міністром. Тому, враховуючи те, що я маю вищу медичну освіту з відзнакою Одеського державного медичного університету, працював і лікарем, і керував цією галуззю в Одеській області... Тобто, відповідний досвід я маю. Але чи буду міністром - ніхто не знає.

-Ви зараз народний депутат, але так активно будуєте свою політичну кар'єру.

-Перефразуючи Суворова: "Поганий той депутат, який не хоче стати міністром". А міністр - хто не хоче стати президентом. Тому амбіції - це нормально.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000