Персонажі

Надія Мейхер залишиться без літньої відпустки через молодшу доньку

Надія Мейхер

Співачка розповіла, як планує провести літо

Днями Надія презентувала свій спектакль Historia de Un Amor.

-Надіє, вітаю з прем'єрою! Чи не забагато для однієї людини: і танцювати, і співати, а ще режисером бути всього дійства?

-Ми не шукаємо легких доріг. Нелегко, але не складно, коли ти знаєш, що ти хочеш.

-Перед цією музичною виставою були місяці репетицій. Як для багатодітної мами, мами трьох дітей - це сміливо. На кого ти залишала дітей? Скільки в тебе помічниць, нянь? Чи привозили на репетицію погодувати найменшу?

-Ні, я вже не годую Марійку. Дітей бачила рано вранці та пізно увечері. З ними залишалася мама і няня. Оскільки я мама-гастролер, тому намагаюся віддавати свою любов більш якісно, ніж кількісно.

-Чи ходить на танці старша з доньок?

-Вона попросилася сама. Дивилися мультики про Ангеліну-балерину і сказала: "Мамо, я хочу танцювати балет". Ми знайшли танцювальну студію, у 4 роки вирішили все. Вона щаслива, їй дуже подобається. Дуже уважна, все робить, бо хочеться їй навчитися. Викладачі кажуть, що вона артистична дівчинка.

-Чи маєте плани на літо у багатодітній родині?

-Цього літа не поїдемо відпочивати, тому що молодша донька не переносить подорожі, не готова довго їзлити в машині. Якщо з Анею ми могли спокійно подорожувати, то Марію ми чуємо і не тільки ми, а й сусідні автівки.

-Син пишається тобою? Може привети друзів чи подругу і похизуватися, що мама артистка?

-Я пам'ятаю, він потрапив на репетицію, коли ми з Мауро репетирували. Він подвився, як я танцюю, та каже: "Нічого собі! Ну, ти даєш!" Він мене не бачив до того у складних підтримках та шпагатах. Йому дуже сподобалося.

-Дівчата вже є? Знайомить маму з дівчатами?

-Не з усіма. як складається. Дічата в нас давно.

-Йому тільки 14 буде, а дівчата вже давно.

-Так, він ранній.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000