Персонажі

Надія Мейхер розповіла, чому носить сукню від Ренати Літвінової сьомий рік

Надія Мейхер

Співачка важко відмовляється від улюблених речей

-Надю,сьогодні ми зустрілися на святкуванні Дня народження бутику українських дизайнерів, а ти-сама молодий український дизайнер. Як іде твій власний бізнес?

-Гріх жалітися. Справа в тому, що в мене дуже нішевий одяг, і магазин незвичйний. Деяких люднй заманює, інших - відлякує. Їм здаться, що вони у якийсь страшний музей прийшли. 

-Дуже прискіпливі глядачі можуть розгледіти, що в тебе є улюбені речі, які ти носш роками. Наприклад, червоні оксамитові туфлі на підборах.

-Так, в мене цих босоніжок дві пари. Вони дійсно дуже класні, там дуже високий підйом, дуже красиві! Тому я одразу купила дві пари, щоб вистачило до кінця життя. Ще часто мене можна побачити у сукні від Ренати Літвінової. Я її одягаю вже сьомий рік. Причому, як у повсякденному житті, так і на якийсь захід. Я прикіпіла до неї. Там вже ґудзик відлетів, а вона мені рідна досі.

-В тебе підростають дві доньки. Вони вже модниці?

-Марія тільки розпочинає свій шлях модниці, а Ані вже дуже важливо, що одягати. Тато у нас кожного разу щось купує дитині, у нас дуже великий вибір, на щастя. Ці речі переходять до іншої доньки.

-Зовсім скоро ти відправляєшся у тур зі своєю танцювальною виставою. Ти давно не їздила на гастролі, хвилюєшся?

-Так, я давно не гастролювала. Як правило, це були приватні заходи, я покажу публіці нове амплуа. Там я читаю вірші, співаю російською, українською, іспанською мовами А ще й аргентинське танго. Мені головне запам'ятати хореографію, увійти у форму, а там вже все вийде.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000