Персонажі

Надія Дорофеєва розповіла, якими закордонними подорожами її тішить чоловік

Надія Дорофеєва

Співачка влаштовує побачення з чоловіком у Європі

-Надю, я тебе вітаю з довгоочікуваною відпусткою. На що витратила дорогоцінні два тижні? Нарешті зустрілися з чоловіком. І об'єдналися з Володимиром Дантесом.
 
-В мене зараз сльози будуть, бо він полетів на півтора місяці в Америку. Знову. Але, дійсно, це були захопливі два тижні. Я не знала, що він замовив, куди ми їдемо, він сам спланував нашу відпустку. Ми почали з маленького курорту неподалік Венеції, потім приїхали у Венецію, потім у Флоренцію, потім у Геную, потім Портофіно. Це була моя найкрутіша відпустка у житті, найромантичніша. Ми ходили їсти у ресторани, які Вова шукав, він же спец у цьому. Було дуже гарно. Я вже за ним дуже скучила.
 
-Які романтичні сюрпризи у подорожі тобі робив чоловік?
 
-Вова, як мудра людина, знає, що мене потрібно: просто привезти у магазин і сказати "давай". Він так стійко переживає весь цей час в магазинах. Головне, щоб був стілець і все нормально. Витримує увесь мій шопінг, навіть 5 годин.
 
-Гурт "Время и стекло" стає все популярніший, чоловіки починають приділяти тобі більше уваги. І починають, можливо, добиватися твоєї прихильності. Володимир далеко, їздить на півтора місяці у відрядження. А ти тут вільна жінка.
 
-Нещодавно була ситуація, коли мені знайомі хотіли презентувати дорогий подарунок. Я кажу: "Вово, уявляєш!" А він: "Давай, давай, я тобі зараз подарую!" Наїхав на мене, і мені ніхто нічого не подарував, я відмовилась. 
 
-Є залицяльники?
 
-Звісно. Пропонують за різні гроші зустрічі. Дуже багато еротичних фото.
 
-Чоловіки присилають себе оголених тобі? Щоб ти обрала?
 
-Дуже жорсткий варіант був, коли надіслав фото чоловік оголений у панчохах. Було навіть і таке.
 
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000