Персонажі

"Жінка Бонда" Моніка Белуччі приміряла український вінок

Моніка Белуччі

Світовий секс-символ не вважає себе найбажанішою жінкою

моніка_белуччі_mpeg4 моніка_белуччі_mpeg4  


-Моніко, вітаю вас! Ми приїхали з України і у мене для вас невеликий сюрприз! Це традиційний український вінок!

-О, боже! Красно дякую! У мене якось була фотосесія для українського глянцю в подібних вінках!

-Вам дуже личить! Знаю, багато років тому вам вже пропонували стати подружкою Бонда, але тоді ви відмовилися. Чому ж нарешті погодилися зараз?

-Тоді я була надто молодою… Я жартую! Це величезна нагорода - отримати нагоду зіграти таку легендарну роль! І коли я зустріла режисера стрічки, він сказав, що вперше за всю історію шукає для Бонда зрілу жінку, яка стане йому по-справжньому близька! Він створив драматичну атмосферу довкола моєї героїні, і вона справді виглядає на свої п'ятдесят, жодних ілюзій! І хоча у неї немає вже краси молодості, вона надзвичайно жіночна. Ця жіночність настільки сильна та зваблива! Думаю, це гарний приклад для глядачок!

-Зйомки ваших спільних з Деніелом Крейгом сцен проходили в Італії, в Римі, як то кажуть, рідні стіни допомагали?

-У нас там є дуже пристрасна сцена з Деніелом, де ми цілуємося і ніби б'ємося одночасно! Це як танго, танець кохання. У Римі ми зняли надзвичайно гарні сцени, це правда! А ще екшн-сцени переслідувань на автівках. Рим для мене – особливе місто, адже саме там я народжувала своїх дітей.

-Там простіше працювати?

-О так, я обожнюю Рим!

-У вас були ролі в найрізноманітніших фільмах, але всюди ви залишалися справжнім секс-символом. Участь у бондіані – чергове тому підтвердження! Як вам живеться з усвідомленням цієї влади, адже одна ваша поява на екрані зводить усіх з розуму?

-Слухайте, мені п'ятдесят років, тож я не думаю про себе як про секс-символ. Я мати двох дітей, і я акторка. Я граю різних персонажів, мені подобається переходити від маленьких фільмів до великого масштабного кіна, я завжди так робила. "Матриця", "Малена", "Страсті Христові"! Але в людей виникає певний усталений образ щодо мене, я не в змозі це контролювати!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000