Персонажі

Молода зірка серіалу "Хазяйка" Катерина Варченко: "У день нашого весілля чоловік одягнув футболку Game over"

Катерина Варченко

Акторка розповіла, як виходила заміж

Зірка серіалу "Хазяйка" Катерина Варченко днями завітала на виставку "Марія Примаченко. Неосяжне".

Катерина_Варченко_mpeg4 Катерина_Варченко_mpeg4  

-Катю, в один момент з акторки Молодого театру ви перетворилися на телезірку. Зараз ви маєте багато телевізійних проектів, один з них - серіал "Хазяйка" на каналі 1+1. Не дивлячись на те, що ви така молода, вже маєте чоловіка, він теж сьогодні тут на вернісажі. Як змінилося ваше подружнє життя після того, як ви стали телезіркою. У вас побільшало прихильників? Можливо, чоловік почав ревнувати?

-Насправді, він також актор, йому також пишуть. Нещодавно він відзнявся у проекті "95 кварталу", пародія на Шерлока, він там грає Моріарті. Дуже багато дівчат йому пишуть.

-Тому ви ревнуєте?

-Я розумію, що це повинно бути, йому приємно, і мені приємно. Він розуміє, як це - цілуватися в кадрі з іншим, я не з одним чоловіком цілувалася в кадрі. Він розуміє сам процес, акторську кухню. Можливо, десь вглибині душі ревнує, але не показує і я йому дуже за це вдячна. До речі, під час зйомок "Хазяйки" ми одружилися.

-Тобто, ви пішли в свій вихідний і розписалися?

-Ми поставили будильник, я пам'ятаю, на 8 ранку, розпис був о 9. Він одягнув фтуболку Game over, я - футболку з Мікі Маусом.


-Тобто, ви виршили не робити з цього величезного свята.

-Це була субота, 16 число, а за місяць до цього він мене повів гуляти. Я думала, що буде показувати архітектуру, яку дуже полюбляє, а він привів у РАГС. Ми вирішили, що не будемо робити велике свято, вирішили, що зробимо свято, але з батьками. Може, десь у Львові, або за кордоном. Але поки що для цього збраємо емоції.

-Іноді, коли люди розписуються, життя якось змінюється. Якимось чином цей штамп у паспорті змінює ставлення один до одного.

-Досі дуже незвично казати: "чоловік", "дружина". Взагалі, штамп в паспорті - це штамп в паспорті.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000