Персонажі

Мирослав Кувалдін згадав, як пафосно відкривав кінотеатр у Кобеляках

Мирослав Кувалдін

Музикант хотів привчити укранців до мистецтва кіно

мирослав_кувалдін_mpeg4 мирослав_кувалдін_mpeg4  


-Мирославе, цього року виповнюється 20 років "Території А". Гурт The Вйо були одним зі стовпів проекту, коли тільки почали показувати кліпи українських гуртів. Фронтмени одразу ж стали зірками. Я впевнена, що були такі моменти, коли важко було на вулицю вийти.

-Ми були в тіні Юрка Юрченка. Привіт тобі, Юро!

-З ким підтримуєте зв'язок?

-Як раз таки підтримуємо з Юрченком. Нещодавно намагалися знайти гурт "Степ", але вони побили горщики і навіть не розмовляють один з одним. Час нікого не жаліє, на жаль.

-Ви прийшли на відкриття кінотеатру "Жовтень", у вас у самого був кінотеатр у Полтаві. На жаль, цей бізнес не пішов в умовах кризи. Але ця історія вам близька.

-Чесно кажучи, я там показував піратські копії, вони були якісні, але без ліцензії. То було не в Полтаві, а в Кобеляках, це зовсім маленьке містечко. Мені хотілося, щоб там хоч трошіки щось змінилося. Ми зробили класну презентацію, запросили вершки кобеляцького суспільства. Було шампанське, багато насіння і ми дозволили плювати під ноги. Думаю, тоді всі отримали задоволення, але все це протрималося півроку, і я зрозумів, що потрібно робити щось з податковою, і все це закінчилось.

-Ми на порозі чергових виборів. Чи зараз тобі пропонують співати за того чи ішого кандидата?

-Іноді пропонують, я погоджуюсь.

-Все одно, за кого співати?

-Дивлячись на те, як сьогодні відкрився кінотеатр "Жовтень", хочетья, щоб вибори щороку проходили. Бачите, якщо є політична воля, то кінотеатр можна як закрити -продати, так і відновити і примусити його працювати. Тому я за те, щоб виборів було багато і часто.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000