Персонажі

Міністр спорту пропонує віддати премію футбольної збірної на розвиток дитячого футболу

1_3

Ігор Жданов зізнався, що йому було ніяково дивитися на сором укранської збірної з футболу

Міністр спорту днями завітав на презентацію олімпійської форм української збірної.

-Чи затверджували ви, як мають виглядати олімпійці? Тому що навколо олімпійської форми завжди була багато скандалів. Олімпійцям було незручно, холодно, не ті тканини. А це ж тендер, величезні гроші.

-Мені особисто вона сподобалась. Комусь не сподобалась. Можливо, в мене не дуже гарний смак, але для мене це стильно, зручно і красиво.

-Ви були на "Євро". Мона сказати, повернулися з ганьбою наші спортсмени. Зараза багато кажуть про те, що футболісти отримують величезні зарплати, і нічого за них не роблять, багато відпочивають. Ви маєте особисту думку з цього приводу?

-Там є проблеми, це правда. Вони грали погано, особливо дві останні гри. Не було запалу, волі, не було відповідальності. Чому це відбулося? Треба сісти футболістам, тренерам, федерації і розібратися.

-Вас, як у міністра, не було відчуття, що сидите на трибуні і нічого зробити не можете? Все ж таки, це ваша зона відповідальності.

-В мене були такі ж відчуття, як і у мільйонів вболівальників. Ці відчуття дійсно посилювалися тим, що я міністр спорту. Життя таке складне.

-Зараз Федерація футболу отримає 8 мільйонів євро за те, що збірна, все ж таки, брала участь у "Євро 2016". Вболівальники у соцмережах кажуть, що за таку гру потрібно ці гроші віддати на благодійність.

-Я вважаю, що їх потрібно направити на розвиток дитячого футболу в Україні.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000