Персонажі

Міла Нітіч згадала, як вечеряла з Саакашвілі

Міла Нітіч

Співачка познакомилась з тоді ще Президентом Грузії на курорті Сванетії

Міла_Нітіч_mpeg4 Міла_Нітіч_mpeg4  

-Міло у твоєму житті було багато грузинських залицяльників? 

-Це було роки чотири тому. Ми укранською делегацією літали на Різдво. Ми відпочивали на їхньому гірсько-лижному курорті у Сванетії. Ми там познайомилися з тоді ще Президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Він нас приймав особисто, що було дуже приємно. Були ще його друзі, члени його парламенту. І один дуже привабливий чоловік залицявся, але дуже вишукано та інтелігентно.

 

-Він також був грузинським урядовцем?

-Причому в свій час він був прем'єр-міністром. Але мені здається, що посади не мають значення. Він був прекрасним чоловіком та дуже хорошою людиною.

-Чому не погодилася на романтичні стосунки?

-Яке тобі особисте життя було чотири роки тому? Я зовсім маленька була, про те зовсім не думала. Але мені це лестило і я запам'ятаю ту подорож на все життя.

-Чи не залицявся до тебе Михайло Саакашвілі, бо ти двчина видна, а він любить жінок.

-Він дуже любить жінок, але можу сказати, що він з нами як справжній господар поводив себе дуже достойно. Він з нами сідав за стіл, вечеряв.

-Нещодавно в тебе був ювілей 25 років. Вітаємо! Як відсвяткувала?

-У кругу сім'ї. Це було в моєму рідному місті, був просто треш в самому гарному розумінні цього слова. Святкували в одному з хмельницьких ресторанів. Була маленька компанія, чоловік 20, було весело, ми співали та танцювали.

-Що дарували?

-Володимир Бебешко обмежився приємною для мене сумою грошей. Я йому дуже вдячна, бо він знав, що я збираю певну кількість грошей, в мене були плани. Я відкладала на одну річ.

-Сукню?

-Ні, айфон! Всі інші дарували мені посуд, бо я його дуже люблю. Рідним одразу замовиа кому фужери, кому - столовий набір. І всі мені подарували те, що я хотіла. Я не стидаюся казати, я одразу замовляю.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000