Персонажі

Міла Нітіч про заборону в'їзду до України Стасу П'єсі: "Я проти цькування людей"

Міла Нітіч

Співачка вважає, що долю виконавця повинні вирішувати глядачі

міла_нітіч_mpeg4 міла_нітіч_mpeg4  


-Сьогодні у вас було непросте випробування: далеко не кожен естрадний виконавець може заспівати з симфонічним оркестром. І це такий ніби кредит довіри до вас - молодої співачки від всесвітньо відомого диригента.

-Мені було дуже приємно після першої репетиції почути, як всі струнні смичками постукали по своїх інструментах, в музичному світі так кажуть "браво". Я перед цим дуже хвилювалась. Бебешко питав: "Міло, мені не доведеться за тебе червоніти?" Музиканти дуже різні, вони творчі люди і з ними треба знайти спільну мову. Якщо ти їм вже подобаєшся, то назавжди.

-Більшість наших телеглядачів каналу 1+1 знають вас як фіналістку першого сезону "Голосу країни". Тоді ви були у команді Стаса П'єхи, вам навіть приписували з ним роман. Стас знімався у вашому кліпі. А недодавно СБУ оголосило його персоною нон-грату у зв'язку з його антиукраїнськими висловлюваннями. Чи спілкувалися ви з ним з цього приводу?

-Ми з ним достатньо давно не спілкуємося, бачимося десь на якихось виступах зрідка. Зараз дуже важкі часи для всіх. Травля, яку влаштовують на багатьох артистів - дуже тяжко, тому що всі, хто був друзя, мистав ворогами. І тепер сама не розумієш, хто є хто. Чисто по-людськи Стас мені завжди імпонував, він розумна розважлива людина. Дивно, що він якось так категорично приймає одну сторону. Якщо він так дійсно против України... Я не думаю, що це справа СБУ, думаю, якщо люди були б проти нього, вони б просто не прийшли на його концерт. Він би це зрозумів і більше сам не приїжджав, але я проти того, щоб людей цькували і проти того, щоб їх закидати каміннями. Тому що хто без гріха нехай перший в мене кине камінь.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000