Персонажі

Футболісти вважають Миколу Тищенка "нефартовим" уболівальником, і не хочуть, щоб він "тусив" на Євро 2016

Микола Тищенко

Ресторатор розповів, як проведет "Євро 2016"

Микола Тищенко розважався на презентації журналу "Найзавидніші наречені".

-Миколо, вже скоро розпочинається "Євро 2016", а ти ж не тільки вболівальник, а ще й кум одного з найвідоміших українських футболістів, а нині тренера "Динамо" Сергія Реброва. Тому можу припустити, що ти маєш вже всі квитки на всі матчі.

-Футболісти дуже не люблять "нефартових" людей. Коли ти приїжджаєш і команда виграє, тоді ти дорогий гість. Одного разу ми поїхали у Флоренцію і там програли. І мені Сергій каже: "Ти якийсь нефартовий". Я кажу: "Це я нефартовий? Грайте краще!" Так, квитки є, плани грандіозні. Хочемо потусити, подивитися на гру. Побути всередині, у роздягальні, селфі зробити.

-Звичайну людину з квитком в роздягальні не пустять.

-Але ж там ще мій друг Андрій Шевченко. Ми будь-де маємо блат.

-Не так давно твій ресторан, в якому ми знаходимося, опинився в центрі скандалу. Тому що гравці "Динамо" вирішили ось тут відсвяткувати дострокову перемогу в чемпіонаті України. Гарно посиділи, не на одну тисячу доларів, і ось вони програють "Шахтарю". І всі звинуваючують в цьому ось ці посиденьки в твоєму ресторані.

-Скажу чесно, як було. Усі були з дружинами, зайвих дівчат не було, алкоголю багато не було. Можливо, була пляшка віски та й те її пили тренери. Хлопці дійсно дуже толерантно себе поводять у присутності тренерів. А тренери нікуди не виходили. Осад залишився, адже все одно "Динамо" повинно перемагати, як нам всім здається. Але в той день фортуна була на боці у "Шахтаря".

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000