Персонажі

Дружина Міхейла Саакашвілі йде на вибори

Михайло Саакашвілі

Губернатор Одеської області усіляко допомагає своїй половинці

Михайло Саакашвілі днями презентував на Форумі видавців у Львові свою книгу.

-Доволі незвичне місце для презентації книжки ви обрали, особливо, для презентації книжки політика. Це - нічний клуб. Ви взагалі коли востаннє були в нічному клубі?

-Може це ганьба - але я ніколи не був у клубі в Одесі.

-А в Батумі?

-В Батумі - був, кілька разів. Вікривав нічні клуби. Одного разу я туди пішов разом з моєю бабусею і дідом. Це було років 10 тому, моя бабуся не дуже добре це пам'ятає. Вона, коли востаннє була в Одесі, пішла у ту "Ібіцу", щоб побачити, як це виглядає.

-Ваша бабуся пішла до нічного клубу?

-Щоб вдовольниити свою туристичну цікавість.

-А скільки їй років?

-Це не має ніякого значення, вона в мене дуже активна.

-Вітаю вас з презентацією книжки. Хто був першим читачем і чия думка для вас найважливіша?

-Моя мама прочитала і знайшла багато помилок. Її це нервує, але це можна змінити, допрацювати. Завжди я протестував внутрішньо, що всі, хто хоче, про ці події щось кажуть.

-Це події в Грузії?

-І в Грузії, і біля України, і в Америці. Мені набридло, що вони всі брешуть, що вони щось там фантазують. І потрібно ж було розповісти мою версію, як я памятаю. Поки я ще пам'ятаю, бо можу скоро забути зовсім.

-Скоро у Грузії парламентські вибори. Ваша дружина балотується у парламент.

-Вона балотується у парламент у дуже стратегічному регіоні. Вона - один з лідерів цієї партії. Але потрібно зрозуміти, що вона також голандка. Вона також розмовляє грузинською більш літературно, ніж я. Вона також володіє регіональною мовою, яка притаманна тому регіону, де вона балотується. Насправді, я з того регіону, але я не розмовляю тією мовою. Це мегрельська мова.

-Чия була ідея, аби дужина пішла у політику?

-Це була її власна ідея. Для мене це було також сюрпризом. Коли вона вперше мені це сказала, ми були разом в Буковелі, ми поговорили про це з нашими хлопчиками. І коли вона вирішила і зробила цей крок. Я бачу по телебаченню, що в неї такий ентузіазм, коли людей вона закликає. І дісйно має підтримку.

-Ви самі збираєтеся повертатися до Грузії, якщо ваша дружина з вашою політичною силою переможе?

-Я збираюся допомогти Грузії, коли ці вибори відбудуться. Тому що буде складно, але я не можу залишити нашу боротьбу тут. Це така сама боротьба там, як і тут.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000