Персонажі

Мер Львова Андрій Садовий агітує пити какао

Андрій Садовий

Міський очільник прискіпливо ставиться до сервісу у львівських кафе

-Мер Львова не може не бути кавоманом. Скільки філіжанок кави на день ви випиваєте?

-Обов'язково після обіду хвилин через 30-40 люблю випити каву по-східному з молоком. Це для хорошого настрою. І вдень люблю випити 2-3 чашки какао. Це унікальний продукт, який добре покращує пам'ять, тому всім рекомендую.

-Дуже багато кав'ярень та кондитерських у Львові. Вам потрібно все тримати під контролем. Ходите з ревізією по кав'ярнях, аби вони не паплюжили звання Львова як столиці кави?

-Скажу більше. Я вредна людина, не з тих, хто прийде, щось не те побачить і промовчить. Я одразу говорю. Пам'ятаю, коли ще був школярем в старших класах, то якщо заходив у магазин і було погане обслуговування, просив книгу скарг і писав скаргу. Ця риса характеру досі залишилася.

-Сьогодні у вас є ще для цього адмінресурс, не тільки ручка для книги скарг.

-Ми маємо право втручатися, але дуже важливий не адмінресурс, а, наприклад, просто власнику пояснити, що якщо буде кращий сервіс, він буде добре заробляти.

-Маєте улюблені солодощі? Всі галичанки печуть смачно, напевно, дружина вміє пекти.

-Так, дуже гарно пече. Пироги: яблучний, маковий, дуже різні. Сказати, що є улюблений нечесно, бо постійно експериментуємо. Мені в житті дуже пощастило, бо мама добре готувала, Катерина чудово готує, і теща добре готує.

-Ваші діти, звісно, пишуть листа святому Миколаю. Які були замовлення?

-Дуже скромні: "Лего", комп'ютерні ігри, цукерки, якісь забавки, те, що Миколай зміг реалізовувати. Чогось незвичайного не було. Були спроби замовити, але вони були зупинені.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000