Персонажі

Маша Гойя залишилася без концертів в Росії після виступу з Андрієм Макаревичем у Слов'янську

Маша Гойя

Співачка розповіла, в яких країнах зараз працює

Маша Гойя увійшла у список найзавиднішх наречених в новому випуску однойменного журналу.
-Маріє, сьогодні ваше ім'я серед найзавидніших наречених України. Розлуччення з продюсером Юрієм Фальосою відбулося. А так заможні чоловіки дивляться на цей ретйинг наречених, які вільні, і обирають собі.

-Думаю, що це великий плюс для мене, бо так складається, що я весь час у подорожах: то Гонконг, то Японія, то Європа. А я хочу, нарешті, знайти собі справжнього українського чоловіка.

-Після участі в російському "Голосі" вам запропонували контракт з Velvet Music, це продюсерська агенція Костянтина та Валерія Меладзе, а також їхньої сестри. Ви підписали цей контракт, він зараз діє. Чи багато у вас зараз виступів в Росії і чи відмовляєтеся ви через політичну ситуацію і через власні переконання від якихось виступів?

-Так склалося, що після мого виступу у Слов'янську разом з Андрієм Макаревичем розпочалося велике цькування та велика агресія до Макаревича, та й до мене в тому числі. Але я не така публічна, як він, але цькування розпочалося. На всіх перших каналах Росії показали, що ми туди поїхали та виступали, що ми ворогі народу і так далі. Так, звісно, є якісь виступи. Потрібно розуміти, що ми артисти, люди всього світу, ми повинні нести свою музику всьому світу.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000