Персонажі

Марія Єфросиніна відсвяткувала день народження на концерті Адель

y_4

Такий сюрприз для телеведучої підготували її подруги

Марія Єфросиніна днями завітала на Бал квітів.

-Усі гості сьогодні в білому, тому перша думка - що це весілля. Скоро твоєму шлюбу виповнюється 13 років. Ви якось святкуєте річниці?

-Чоловік не забуває, він молодець, але великим святом це також не вважає. В нас було дуже круте весілля, було весело. Він мені подарував іменини серця, було все дуже красиво. І він каже: "Так гарно погуляли! Давай таке робити кожні 5 років". Та вже 13 років з тих слів пройшло. Таке весілля може бути тільки раз у житті. Чоловік про річницю забув тільки один раз, в 2014 році. 25 серпня я народила сина, а 30 в нас річниця. І він забув. А в мене ж гормони. І я плачу: "Як ти забув"? Все сказала, що думала. Чесно, мені його в той момент навіть шкода стало, він так розгубився. І з тих пір я так не роблю.

-Нещодавно в тебе був День народження.

-Пишіть, що мені 25. Навіть доньці кажу: "Кажи всім, що мені 25" - "Я не можу так говорити, давай хоча б 30 років казати".

-Твої подруги тобі подарували квиток на концерт Адель, ти про це мріяла, тим паче, у Вероні.

-Це була фантастика! Мені подарували не тільки квиток, а всю подорож. Мені потрібно було тільки зібрати валізу.

-Чи сподобався тобі концерт? Адже він проходив на старовинній площі.

-На тій площі проводять найяскравіші оперні постановки. Під відкритим небом вона співала 3 години, годину говорила. Вона виявилася такою веселою, справжня шоу-вумен, робила сефі, жартувала... Наша людина! Було дуже круто. Ми співали, я досі в голос не увійшла, бо накричалась там.

-Тебе подруги ще й до італійських винарень відвезли.

-Я ж не п'ю! До цього дня і після того дня також. Але в той день ми... Як в суху землю біленьке так гарно заходило. Сонце, свято, в мене емоції, адреналін гасить хміль.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000