Персонажі

Марія Єфросиніна розповіла, які ін'єкції робить у косметолога

Марія Єфросиніна

Телеведуча щотижня відвідує спеціаліста з краси

Марія Єфросиніна завітала на церемонію Elle Style Awards.

марія_єфросиніна_mpeg4 марія_єфросиніна_mpeg4  

-Сьогодні за збігом обставин премію журналу Elle отримали і ти, і Юрій Горбунов - та сама телепара, яку пам'ятають ще з початку двотисячних. Якось ти в соцмережі написала, що коли люди бачать вас вдвох, то підходять та кажуть: "Я виріс на ваших програмах і в шКолу ходив, коли ви працювали". Тебе це лякає?

-Я прийшла на телебачення дуже рано, у 18 років, а ти в 19. І я не дуже гарно виглядала. З тих пір я працюю над тим, щоб повернути час, набираю досвід і почуваюся добре.

-Але фігура це не все, бо є обличчя. Які основні секрети?

-Дуже багато пліток, що я щось робила з обляччям. Кажуть: "Машо, моя приятелька стверджує, що у вас немає двох ребер, що у вас в обличчі жир з сідниць". Кажу: "Я не знаю вашу приятельку". А мені у відповідь: "Але вона точно знає!" Щодо обличчя: я щоп'ятниці відвідую свого косметолога Маргариту вже 10 років поспіль, по 2 години маски, масажі. Але процедури виключно косметологічні. Раз на кілька місяців проходжу естетичні процедури - це ін'єкції, мезотерапія, і все. Ти мене бачиш щоижня. Я хоча б раз була з синцями та шрамами за вухами? Ні!

-Ти згадала про ін'єкції, це доволі болюча процедура.

-Так, дуже! Я втрачаю свідомість і плачу, але терплю! Моя теорія: чим раніще ти починаєш себе доглядати, тим довше тобі не знадобиться пластична операція,бо я їх боюся!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000