Персонажі

Марія Єфросиніна подарувала чоловіку романтичну відпустку в Мадриді

Марія Єфросиніна

Телеведуча весь час дивує коханого цікавими подорожами

Марія Єфросиніна разом з донькою Наною завітала на 15-річчя журналу Elle.

-Маріє, в тебе з журналом Elle пов'язана довга історія. Ти єдина двічі з українських зірок з'являлася на обкладинці цього глянцю. Востаннє ти знімалася на 7 місяці вагітності.

-Це не планувалося, мене одягли в біле, сказали, що знімати будуть по груди. Ось такі були плани. Потім почали робити перші фото і зрозуміли, що виходить дуже красиво. І просто на зйомці вирішили, що будемо це друкувати. Не знаю, як так вийшло, що я там у короткій сукні. Я дуже давно міні одягала. Я просто стояла та чекала, коли мені якісь штани принесуть. Аж тут всі завмелри. Я питаю: "Що відбувається?" Вони кажуть: "Дивись, як гарно цей кадр увійшов у зйомку".

-Як пройшли травневі?

-Я вбила одразу двох зайців: травнені - державні свята. Це значить, що мій чоловік на три дні може поїхати. По-друге, це чесно відпрошені у доньки батьківські романтичні вихідні. Це коли нам дозволено побути удвох. У нас це догма. По-третє, я можу закрити питання з подарунком на День народження, який у чоловіка у березні. Тому я дарую йому цю поїздку. І ось так ми три дні провели у місті моєї мрії - Мадриді.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000