Персонажі

Марія Єфросиніна досі не може показати сина своїй бабусі у Криму

Марія Єфросиніна

Телеведучій перекали, щоб вона не приїжджала на батьківщину

марія_єфросиніна_mpeg4 марія_єфросиніна_mpeg4  


-Маріє, чи зараз тебе можна зустріти на київському базарі? Чи є господині, в яких ти купуєш? Чи впізнають на ринках?

-Так, впізнають, тому навідуюсь туди рідко, бо не вмію торгуватися. Мені здається, що в мене на лобі написано: "обдури мене тричі!" Якось стою, чую: "Огірки! 20 гривень". Підходжу: "Ой, Машо, вітаннячка! Ось огірочки! 70 гривень!"

-Твій чоловік, коли сюди зайшов, сказав: "Звісно, де може бути жінка, як не на овочах? Це все, що вона їсть".

-Я вже і сир спробувала, і сирничків трохи. Я знаю, як правильно харчуватися, ось сьогодні всім кажу: спочатку фрукти, а потім вже все інше.

-Які в тебе коронні страви? За якими продуктами ходиш на ринок?

-Хіт цього літа - салат з 5 видів помідор: жовті, чері, "волове серце", звичайний томат. І додати ароматну соняшкникову олію, дуже смачно!

-Важко нагодувати великого чоловіка одним салатом з помідорів.

-Він змирився давно, він готує сам і набагато краще за мене. Вчора, коли я їхала на зустріч з подругами, вони думали, що я вже пішла, а я ще не пішла, відчуваю - запахло ковбасою.

-Ти народилася в Керчі. Зараз вчергове заговорили про презентацію Керченського мосту. Що кажуть твої родичі, чи вся Керч живе тим, що коли-небудь побудують міст через протоку?

-Це дуже іронічно та сумно, тому що будь-яка людина, яка виросла в Керчі, завжди знала, що цей міст коли-небудь побудують, і будемо мати "звідтіля" щастя. Напевно, це колись станеться. Але суть не в цьому. З моїми родичами ми цю тему не обговорюємо, там живе моя бабуся - Марія Єфросиніна-старша, яка опанувала скайп, ми ніколи не говоримо про політику. Нас дуже розділив час та інформаційна війна.

-Я так розумію, що твоя бабуся свого правнука Олександра не бачила?

-Ні, вона не може приїхати, я - тим більше. Мене попередили, попросили мені передати, що якщо я перетну кордон з Кримом, то скоріше за все, не доїду до Керчі.

-Тебе можуть ув'язнити?

-Не знаю, мені передали, щоб я не намагалася цього робити. Все ж таки, я людина, яка активно виступає проти окупації Криму, для мене це особиста трагедія, яка не находить резонансу в серцях моїх друзів в Керчі.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000