Персонажі

Марія Єфосиніна поділилася подробицями Дня народження своєї сестри Лізи Ющенко на Лазуровому узбережжі

Марія Єфросиніна - Тимур Хромаєв

Марія навіть виступила у якості ведучої свята

Телеведуча разом з чоловіком Тимуром Хромаєвим, відвідала прем'єру стрічки "Світське життя" в Одесі.

-Зрідка вашу пару можна побачити разом, зважаючи на посаду Тимура. Адже Голова держкомісії з цінних паперів і фондового ринку - це дуже відповідально.

-Безумновно, державна служба накладає обмеження, але обмеження - це норма життя для будь-яких державних службовців.

-Але у вихідні він наш, а раніше він міг по-ішому витрачати цей час.

-Цього року на Одеському кінофестивалі ти не тільки ведуча відкриття та закриття, але й представляєш фільм за власною участю. Хвилюєшся?

-Звісно, дуже, але не спробуєш - не зрозумієш. Я зараз отримую задоволення від того, що можу експериментувати і спокійно сприймати будь-яку рефлексію з цього приводу.

-Зараз з сумом можемо говорити про Лазурове узбережжя, але День народження твоєї сестри відбулося там ще за місяць до трагічних подій у Ніцці. Твоя сестра Ліза Ющенко гучно святкувала 30-річчя. Ти була ведучою Дня народження.

-Це таке цікаве відчуття, коли ти іменинницю знаєш стільки, скільки вона живе. Тому мені сценарій не був потрібний. Але я готувалася, писала якісь вікторини про неї. Це був один з найзворушливіших днів народження, які я вела у своєму житті.

-М'яко кажучи, по-багатому: вілла Ротшильдів, Григорій Лепс. Тебе такий розмах здивував?

-Я збрешу, коли скажу, що мене це здивувало. Але, заради справделивості, скажу, що це вперше така вечірка була у Лізи. Чесно - не було такого ще. Вона дуже цього хотіла. І я, коли спостерігала за цим, зрозуміла, що у кожної жінки такий момент повинен бути в житті, коли вона відчуває, що всі її мрії втілилися в життя.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000