Персонажі

Марія Яремчук змінила білий "Порш Кайєн" на рожевий скутер

Марія Яремчук

Після відпочинку на Шрі-Ланці співачка пересіла на мопед 

Марія Яремчук завітала на прем'єру стрічки "Аліса у Задзеркаллі".

-Маріє, нещодавно ти повернулася з іншої казки, більш тропічної, відпочивала на Шрі-Ланці, хизувалася доволі відвертими світлинами. Зображала Кім Кардаш'ян. Всім відомо, що у неї не свої форми.

-Я так боюся уколів, що навіть подумати не можу, що ляжу колись під ніж. То була більше така іронія. А мені більше подобаєтсья натуральна краса. Я не так захоплююсь Кім Кардаш'ян, щоб її наслідувати.

-Як відпочила? Що робила?

-Я люблю активний відпочинок.Тому ми побували і в горах, поїхали на чайні плантації за чаєм для друзів. Каталася на дельтаплані, на слонах. Спробували все різоманіття індійської кухні, покаталися на тук-туку. Після цього я собі купила скутер, бо мені дуже сподобалося.

-Ти взагалі вирішила продати свій "Порш Кайєн"? Мало в це віриться. Я думаю, що ти і "Порш" собі залишила, і скутер купила. Ти серйозно вирішила їздити на скутері київськими дорогами?

-Так! Це таке задоволення. Він такий легкий у керуванні, безшумний, на електриці. У нас з таких сміються, кажуть "дирчик". Мені подобається. Це класно. Це звільняє тебе від заторів і від постійних пошуків місця для паркування.

-Ти їздиш на мопеді. Впізнають люди?

-Скоріше, спочатку звертають увагу на мопед, а потім на мене. Тому що він смішний і кумедний.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000