Персонажі

Марія Яремчук заспівала у весільній сукні

Марія Яремчук

Співачка обрала оригінальну сукню для виступу на концерті Олександра Пономарьова

марія_яремчук_mpeg4 марія_яремчук_mpeg4  


-Марічко, сьогодні на сцені ти була мов наречена. Коли ти була зовсім маленькою, Олександр був вже відомим артистом.

-Я пам'ятаю був фестиваль "Червона рута" в Чернівцях і я там гуляла за кулісами. І ось з гримерки виходить такий принц - Олександр Пономарьов, і каже: "Марічко, привіт!" І цілує мене в щічку. Я той момент досі пам'ятаю. З тих пір він зайняв особливе місце в моєму серці назавжди.

-Сьогодні ти чи не єдина молода артистка, з якою Олександр написав нову пісню дуетом, у вас була прем'єра.

-Він взагалі не хотів мене запрошувати на концерт, поки я не прийшла по своїх справах до людини, яка працює в нього на студії. Дивлюся, Саша. Кажу: "Привіт!" - "Привіт! В мене скоро концерт. Може, заспіваєш?" Я кажу: "Є нова пісня". Він каже: "Крута пісня! Давай заспіваємо". То й заспівали.

-Буковинська наполегливість в крові!

-Це доля!

-І ось ти тут у весільній сукні.

-Я не знала, що одягти і захотілося пишної сукні як в дитинстві. Ми не могли таку знайти, я зателефонувала в Чернівці, а там же весільні сукні шиють, і мені за півдня пошили й прислали.

-Як будеш святкувати Новий рік?

-На різдвяні свята оов'язково поїду до Черніців, в Карпати до роличів. Я там маленькою ходила колядувати, щоправда, була схожа на хлопчика. Співала: "Я маленький хлопчик, колядки співаю!" І мені давали гроші. Відпочивати цієї зими не будемо, крім Карпат нікуди не збираюся, та й, в принципі, не знайду кращого місця для відпочинку, ніж гори.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000