Персонажі

Марія Яремчук розповіла, як зменшила щоки

Марія Яремчук

Співачка каже, що пластичні операції не робила

Марія Яремчук заспівала днями на концерті "ЄвроХіт".

-Маріє, нещодавно був День народження твого тата Назарія Яремчука. Зазвичай, ти їдеш у Чернвці в цей день, і завжди кажеш про те, що якось відчуваєш, що твоєю кар'єрою керує тато десь з небес.

-Вважаю, що якась особлива енергія у Чернівцях завжди для мене і в моєму будинку, де я народилася. Тому саме у День народження та день смерті намагаюся бути там обов'язково.

-Тато би був задоволений всім тим, що відбувається у твоїй кар'єрі? Зовнішнім виглядом? Піснями?

-Думаю, що тато у принципі не дуже бажав мені такої долі - бути співачкою. Він хотів, щоб я була тенісисткою, він знав, що це за праця, що тут за люди такі завзяті. Думаю, що він би пишався мною. Тому що я йду до своєї мети, люблю те, що я роблю, я можу робити помилки, я молода мені 23 роки, але в цьому я шукаю і знаходжу.

-Ми знайомі вже 4 роки, з того часу, коли ти брала участь у "Голосі країни". І можу сказати точно, і про це багато кажуть, що з того часу ти дуже змінилася візуально. Щось ти з собою робила. Що? Збільшувала губи? Зменшувала щоки? Збільшувала груди?

-Так, я зменшила щоки: пішла у спортзал, у басейн. Тому, можливо, здається візуально, що губи більше, чи ще щось. Але насправді я дуже боюся уколів. Тому ні. Максимум, можу сходилити на пілінг до косметолога. Мабуть, дозріваю.

-А груди?

-Ні однозначно. Мене б мама прибила за це.

-Ти маєш ще один талант: ти видатна скоромовниця, в тебе гарно виходить промовляти скоромовки.

-Естрадно-циркова академія дає про себе знати. Мені це допомагає перед виступом прийти у форму.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000